Perfekcyjny prezent

Szczęśliwi czasu nie mierzą, ale dobrze byłoby mieć przynajmniej zegarek, który sprawi, że będziesz w stylowej strefie czasowej. Daniel Wellington specjalnie dla fanów CKM przygotował świąteczną promocję [kod rabatowy 15% zniżki] na zakup zegarka ważną do 31.12.2014!
Daniel Wellington zegarki

Historia marki Daniel Wellington zaczęła się, kiedy Filip Tysander w czasie jednej ze swoich wypraw spotkał intrygującego mężczyznę z Wysp Brytyjskich. Posiadał on inspirującą umiejętność bycia zrelaksowanym i bezpretensjonalnym, pozostając jednocześnie gentlemanem. Anglik miał nieskazitelny styl i uwielbiał nosić swoje Roleksy na starych, wysłużonych paskach NATO. Tysander postanowił uhonorować inspirującego Wyspiarza, dając nazwę jednej z linii swoich zegarków jego imieniem i nazwiskiem.

Wellington3.jpg


Zegarki Daniel Wellington mają czystą linię, są cienkie, okrągłe, bez zbędnych funkcji - wyglądają doskonale z różnymi wzorami i kolorami klasycznych pasków NATO, które wywodzą się z brytyjskiej marynarki wojennej, gdzie nurkowie używali mocnych, nylonowych pasków z kombinezonami do nurkowania. Zegarek Daniel Wellington pasuje mężczyznom na każdą okazję.

Wellington2.jpg


Dodał(a): CKM.PL/fot. mat. prasowe Wtorek 25.11.2014