Patryk Vega znów publikuje. Bohaterki afery podkarpackiej były w "Mam talent"

Kontrowersyjny reżyser zapowiedział kolejną porcję sekstaśm. Reżyser opublikował w swoich mediach społecznościowych zajawkę, na której znów rozmawia z osobami zamieszanymi w “Aferę podkarpacką”. W klipie pojawiają się także uczestniczki "Mam talent".
mam talent.png
Patryk Vega nie robił tak ogromnego szumu wokół żadnej ze swoich poprzednich produkcji. Tym razem, oprócz zwiastunów, w sieci pojawiają się także sekstaśmy, które mają być częścią zapowiedzianego niedawno filmu “Pętla”.

Obraz z pewnością będzie kipiał seksem. Już w zwiastunach widać, że główny bohater, grany przez Antka Królikowskiego, skacze z kwiatka na kwiatek, a przy tym nie próżnuje. Vega nawet pochwalił swojego ulubieńca za wybitne umiejętności łóżkowe.

Pierwsza porcja sekstaśm została już opublikowana. Według rozmówców Vegi widać na nich polityka w jednoznacznej sytuacji z młodymi dziewczynami. Teraz reżyser zapowiedział następną dawkę tajemniczych nagrań.

“W najbliższy poniedziałek wypuszczam kolejną część mojego dokumentu o Aferze podkarpackiej. Zobaczcie zajawkę” – zaprasza do obejrzenia Vega.

Okazuje się, że dziewczyny tańczące w klubie, którego właścicielami są Alex i Żenia, brały udział w popularnym telewizyjnym show. “Ale to chyba w ogóle zajebiście szło, bo poszliście z dziewczynami do ‘Mam Talent’?” – pyta Vega. Bracia zgodnie przyznali, że nawet dwa razy trafiły do półfinału. Małgosi musiała zakręcić się łza w oku. Vega przy okazji chyba wskazał swojego kandydata na prezydenta. W końcu takie zbliżenie na Szymona Hołownię mówi samo za siebie.

Dodał(a): CKM.pl / fot. youtube Piątek 26.06.2020