Patryk Vega robi sobie kolejnych wrogów. Tym razem poza krajem

Jak wiemy Vega znany jest z kontrowersyjnych treści przedstawianych w filmach. Produkcje mają sporo fanów, jednak jest także grono przeciwników. Po premierze "Pętli" może nas czekać grubsza afera wykraczająca poza granice kraju.

Ukraińskie media aż huczą o nowym filmie Patryka Vegi. Reżyser przedstawił naszych sąsiadów głównie jako przestępców, łapowników, a kobiety jako prostytutki, które za kasę zrobią wszystko. Portal stana.ua informuje, że otrzymał sporo informacji od Ukraińców mieszkających w Polsce na temat filmu "Pętla". Ludzie są oburzeni, w jaki sposób przedstawiono ich kraj. Niektórzy mówią nawet o dyplomatycznym skandalu, gdyż produkcja ma być jeszcze jedną plamą na tle narastającej niechęci pomiędzy narodami.

Patryk Vega wypuszcza swoje filmy w ekspresowym tempie i nic nie może mu w tym przeszkodzić. Reżyser nie przejął się nawet pandemią i pod koniec marca tego roku rozpoczął pracę nad "Pętlą". Produkcja teraz może być także głównym powodem do wielkiego skandalu. Ukraińskie media pominęły jednak fakt, że film nawiązuje do tzw. afery podkarpackiej, w której rzeczywiście spory udział mieli nasi sąsiedzi. Vega dotarł do nagrań z udziałem polityków, a w całej akcji brali udział także Ukraińcy.

Patrząc na tempo, w jakim reżyser tworzy swoje filmy, długo nie będziemy musieli czekać na kolejne nowości. Vega podsyca swoje tematy scenami przepełnionymi seksem, przemocą i specyficznym humorem. Wszystko podkręcane jest przez czołowe gwiazdy polskiego kina. Oczywiście taka zabawa przekłada się na zarobki rzędu kilku milionów złotych. 


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / instagram @patryk_vega_official Poniedziałek 28.09.2020