Patryk Vega pokazał plakat do “Pętli”. Wśród internautów wybuchła pętla śmiechu

Tym razem nie sekstaśmy ani inne afery z udziałem Patryka Vegi, a plakat jego nowego filmu jest na językach internautów. Reżyser pokazał “poster” do Pętli, ale jego “walory artystyczne” nie przypadły do gustu opinii publicznej.

Patryk Vega lubi szokować i zazwyczaj robi to skutecznie, ale niekoniecznie pozytywnie. Od jakiegoś czasu ekscentryczny reżyser wrzuca co tydzień do sieci kolejne materiały promujące jego nadchodzącą produkcję.

Tymczasem wracając do plakatu… reżyser opublikował go w sieci, a za jego przykładem poszedł Antek Królikowski, który całkiem niedawno był chwalony przez Vegę za łóżkowe umiejętności. Nie chcemy wiedzieć, czy tych panów łączy coś więcej poza pracą, ale z pewnością dobrze czują się w swoim towarzystwie.


Humor nieco popsuć im mogą komentarze pod postami prezentującymi Antoniego trzymającego giwerę jak Banderas w Desperados, a jednocześnie “rozwalonego” na fotelu prezesa. Towarzyszą mu dwie zgrabne i roznegliżowane panie, a całość jest przesycona krwistą czerwienią.

Artystyczna konwencja została okraszona sentencją: “SEKS DAJE WŁADZĘ”. Tymczasem cały plakat dał internautom pole do zmieszania go z błotem. W komentarzach pod postem Vegi zarzucają reżyserowi, że jego dzieło jest niedopracowane, asymetryczne, dziewczyny wyglądają jak gigantki, a jedna z nich nie ma ręki.

Jednak znając Patryka, nie przejął się za bardzo krytyką. W końcu w jego produkcjach chodzi nie tyle o jakość, ile o wywołanie jak największego szumu. I cel znów został osiągnięty.


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Instagram Piątek 07.08.2020