Patryk Vega jednak nie w Hollywood? Teraz planuje film o Kamilu Durczoku

Niestety Hollywood musi poczekać. Patryk Vega lekko zmodyfikował swoje plany i postanowił jeszcze przypomnieć się fanom z naszego kraju. Na początku była mowa o autobiografii jako ostatniej produkcji. Teraz dochodzi do tego jeszcze jeden film.
Zrzut ekranu 2022-04-7 o 10.59.36.png

Patryk Vega planuje zająć się produkcją biografii Kamila Durczoka. Reżyser uważa, że historia zmarłego w zeszłym roku dziennikarza jest doskonałym materiałem na film. Twierdzi, że to "bohater rodem z Dostojewskiego".
"Patryk jest zafascynowany tym tematem w sensie psychologicznym i socjologicznym. Tym, jak bardzo można w życiu upaść, mając w życiu wszystko. Historia człowieka, który miał duży pierwiastek autodestrukcji w sobie. Zdaniem Patryka Kamil Durczok to postać rodem z Dostojewskiego" – podaje informator "Pudelka".

Życie Durczoka obfitowało w skandale, co dla Vegi wydaje się być idealnym materiałem. Alkohol, oskarżenia o mobbing i molestowanie. Jeśli reżyser dodatkowo podsyci to w swoim stylu, możemy otrzymać produkcję rzeczywiście "na jego miarę".

Mamy tylko nadzieję, że nie wciśnie tam na siłę Antka Królikowskiego. Choć Vega wyjątkowo go polubił, po ostatniej akcji raczej przekroczyłoby to wszelkie granice.

 

Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / youtube.com Czwartek 07.04.2022