Patodeweloperka. Sprzedaż mieszkania z... 98–letnim lokatorem

Na portalu OLX pojawiło się ogłoszenie dotyczące sprzedaży 44–metrowego, dwupokojowego mieszkania w trzypiętrowym bloku przy ul. Dworcowej w Olsztynie. Jeden z pokoi jednak jest zamieszkany przez 98–letniego mężczyznę.

Zrzut ekranu 2023-03-30 o 17.37.13.png


"Do odważnych świat i rynek nieruchomości należy" – napisała osoba wystawiająca mieszkanie na sprzedaż. "Bardzo dobra Inwestycja (pod wynajem) szybki flip w mieszkaniu na chwilę obecną mieszka dziadek 98 lat ze służebnością do zamieszkiwania. Dziadek w niczym nie przeszkadza" - można przeczytać.


Cena mieszkania? 225 tysięcy złotych. Reklamowane jest także jako miejsce z bardzo dużym potencjałem na nową aranżację. Gazeta Wyborcza próbowała skontaktować się z właścicielem mieszkania, ale nie udało im się to. Dziennik cytuje jednak osobę, która miała rozmawiać z autorem ogłoszenia:

"Gdybyś miała mózg, to byś wiedziała, co to jest służebność. Przecież to nie jest moja wina, że syn dziadka zadłużył mieszkanie i komornik sprzedał to mieszkanie razem z dziadkiem, bo synuś myślał, że oszuka sądy i komorników, a teraz, zamiast zabrać starego człowieka, to panisko żyje sobie, a dziadziuś biedny sam jak palec w tym okropnym mieszkaniu" - podaje Wyborcza.


Dodał(a): CKM.PL / fot.: google maps Czwartek 30.03.2023