Oto co zobaczymy w serialu o Tinderze

Jakie czasy, takie randki i seriale o randkowaniu. Powstaje właśnie serial pod tytułem „Swipe Right”, który opowiada o spotkaniach na Tinderze.

Z nieznanych nam względów Tinder ma w sobie jakąś dziwną aurę, która nie dotyczy innych portali społecznościowych, i która sprawia, że twórcy uważają go za na tyle wdzięczny twór, by przedstawiać go w formie filmowej. Pierwszym dziwnym pomysłem było uczynienie z Tindera superbohatera i nadanie mu mocy przesuwania wszystkiego w lewo i prawo.

Teraz jednak przemysł filmowy poszedł o krok dalej i postanowił nakręcić serial o randkach na Tinderze. „Swipe Right” (przesuń w prawo – red.), bo taki tytuł ma nosić ta produkcja, będzie opowiadał o perypetiach ludzi, którzy poznali się właśnie przez tę aplikację.

Scenariusz opiera się na prawdziwych historiach zaczerpniętych z 252 matchy (tinderowych dopasowań – red.), które zgromadziła na Tinderze współscenarzystka serialu – Carly Craig (odpowiedzialna m.in. za kultowy serial „American Housewife”). To ona także zagra główną rolę kobiety, która w dniu swoich 35 urodzin postanawia odnaleźć miłość przez aplikację.

Pierwszy sezon serialu „Swipe Right” pojawi się w serwisie YouTube Red w 2018 roku i będzie się składał z ośmiu odcinków, a twórcy są przekonani, że produkcja przypadnie do gustu szerokiej publice. W końcu niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie doświadczył na Tinderze jakiejś dziwnej historii. 

ZOBACZ TEŻ NAJSEKSOWNIEJSZĄ LASKĘ INSTAGRAMA:Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/tinder/ Czwartek 02.11.2017