Oto co czeka cię w Czernobylu

Taki film chciałbyś znaleźć jako prezent pod choinką. Poznaj „Alone in the Zone” nakręconą w klimacie komputerowych strzelanek relację z wędrówki przez skażoną radioaktywnie Zonę!
czernobyl wideo

Grałeś w Call Of Duty 4, grałeś w Stalkera – i w grach dziesiątki razy przemierzałeś ulice martwego miasta Prypeć sąsiadującego z elektrownią w Czarnobylu. Pora przekonać się jak Zakazana Strefa wygląda naprawdę. Jeszcze nigdy nie widziałeś z tak bliska radioaktywnej Zony – i prawdopodobnie nigdy nie zobaczysz. Wydany niedawno na DVD i Blurayu film „Alone in the Zone” to jedyna szansa na tak ekstremalną wyprawę do miejsc o których świat stara się zapomnieć. Mimo że od tragedii w elektrowni jądrowej w Czarnobylu minęło 27 lat, a poziom promieniowania znacząco opadł Prypeć i jej okolice to wciąż miejsce bardzo niebezpieczne. Do takich miejsc dociera Arkadiusz Podniesiński, z zawodu doradca podatkowy, absolwent Oxford Brookes University, a w wolnych chwilach miłośnik doznań ekstremalnych. Do Zony jeździł kilka razy, zawsze zaopatrzony w kamery HD. Efektem tych wizyt jest projekt „Alone in the Zone”, dwupłytowe wydawnictwo które wśród fanów gry Stalker stało się już kultowe.

W następnym numerze CKM, który pojawi się w kioskach w połowie stycznia, przeczytasz jedyny w swoim rodzaju przewodnik po Zonie przygotowany przez Arkadiusza Podniesińskiego. A teraz zobacz zwiastun jego wyjątkowej produkcji filmowej „Alone in the Zone”, będącej owocem wielu wypraw do Czarnobyla, nakręconej w znanym ze strzelanek stylu FPP podróży po najbardziej niepokojących zakątkach Prypeci i okolic. Najbardziej męski prezent na te święta? To może być tylko „Alone in the Zone”! 

Więcej o projekcie przeczytasz na stronie autora "Alone in the Zone":


Dodał(a): CKM Środa 18.12.2013