Staże, nie masaże

Zbierasz pieniądze na wakacje i masz dosyć pracy w hurtowni alkoholu – sprawdź się u nas! Ogłaszamy nabór na płatne staże w serwisie CKM.PL!
 staże
Niezależnie, czy jesteś atrakcyjną i błyskotliwą studentką, czy tylko błyskotliwym studentem – musisz potrafić sprostać naszym wymaganiom, czyli posiadać lekkość pisania na tematy związane z tematyką serwisu. Nie czekamy na opisy na GG, ale próbki dziennikarskiego rzemiosła.

Przygotowaliśmy więc SITO w postaci konkursu dla kandydatów. Oto lista tematów, na które należy napisać teksty i podesłać do nas na adres [email protected] w temacie wpisując „staże”. Teksty uznane przez nas za godne publikacji na CKM.PL ujrzą światło dzienne i drogą głosowanie wybierzemy najlepszych autorów, którzy odbędą u nas staż. W zależności od talentów, jakie znajdziemy, przygotujemy odpowiednią liczbę miejsc! Warto więc spróbować i zmierzyć się z prawdziwym wyzwaniem! Czekamy na oryginalne prace, nie plagiaty łamiące prawa autorskie.

Każdy ubiegający się o staż, powinien nam przesłać minimum jeden tekst z jednej kategorii, czyli w sumie 4, które pokażą nam zdolność autora do poruszania różnej tematyki.
Oto lista tematów, na które należy nam przesłać teksty (1500-2000 znaków):

1)    Znana kobieta, jako symbol seksu, w ujęciu typowo męskim
2)    Męski gadżet, którego pragnę bardziej niż Megan Fox
3)    Auto, które bym ukradł, gdyby nie groziło mi za to więzienie
4)    Marzenie ściętej głowy, czyli gwiazdą jakiego sportu chciałbym zostać, ale nie mam do tego warunków albo przeszkodziła mi w tym kontuzja

Prosimy również o dodanie do maila swojego CV. Młodzi, zdolni i ambitni droga do CKM.PL prowadzi przez Waszą klawiaturę! Opisy na GG nie będą brane pod uwagę - szukamy talentów do serwisu.
Czekamy na wasze prace do 10.08.2011 do godziny 12.00! (termin może ulec zmianie)


Dodał(a): ckm.pl Poniedziałek 01.08.2011