Obudził się z metalową obręczą na przyrodzeniu. Trzeba było ciąć

O tym, że spokojny sen jest zarezerwowany tylko dla tych, którzy nie mają niczego na sumieniu doskonale przekonał się pewien mężczyzna, który tuż po przebudzeniu poznał siłę kobiecego gniewu.

WuektkuTURBXy8xODU4MzcxYy0zYjUxLTQyZGEtODBkZS1mMmY4ZGI2YTU0MGYuanBlZ5KVAs0DwADCw5UCAM0DwMLD.jpg


Zaporoże, Ukraina, Kobieta wpadła na trop niewierności męża i postanowiła go dotkliwie ukarać. Kiedy mężczyzna zapadł w głęboki sen, kobieta zakradła się do sypialni i założyła rozrywkowemu mężowi metalową obręcz na przyrodzenie.

Każdy facet wie, co to znaczy poranna erekcja i nie jest to nic, co mogłoby zaskoczyć. Jednak metalowa obręcz wokół napuchniętego penisa, to zupełnie inna kategoria niespodzianek. Nieszczęśnik najpierw próbował sam poradzić sobie z zasadzką zastawioną przez żonę, jednak musiał dać za wygraną i udać się do szpitala.

ZOBACZ TAKŻE: PENIS UCIĘTY SEKATOREM

Konsylium lekarskie orzekło, że jedynym wyjściem z sytuacji będzie przeprowadzenie zabiegu w pełnej narkozie. Rozpoczęto nawet przygotowania do zabiegu, gdy któryś z lekarzy postanowił wezwać ratowników dysponujących sprzętem do cięcia metalu. Poleciały iskry i mężczyzna znów mógł cieszyć się wolnością. Ocalił penisa, ale jego godność legła w gruzach. Małżeństwo zapewne też. Los zdradzonej żony nie jest znany. 

ZOBACZ GALERIĘ: DRAKE MA NOWĄ FURĘ
Dodał(a): Adam Barabasz / fot. Unian Czwartek 16.01.2020