Nowy zwiastun Bonda

Miotacz płomieni zamontowany w aucie, pościg samolotem za terenówkami w ośnieżonych górach i zabawa w „berka” między Astonem Martinem DB10 a Jaguarem C-X75, do tego mnóstwo nisko latającego ołowiu, eksplozji oraz najnowszych technologii. Dłuższy niż poprzedni, bardziej dynamiczny i treściwy zwiastun nowego Bonda zagościł w naszych playerach i będzie tam zapętlony przez kilka dni.
spectre-zwiastun.jpg

Jeśli czujni fani zaniepokoili się brakiem wzmianki o roznegliżowanych paniach w powyższym streszczeniu, to podzielamy te obawy – w najnowszym zwiastunie przygód Agenta 007 – „Spectre” panie są średnio atrakcyjne i średnio rozebrane. Jednak nie załamujemy się i poczekamy na produkt finalny, by oceniać kolejne dziewczyny Bonda.

Nie zabrakło natomiast innych charakterystycznych ujęć. Chodzi o strzelaniny przy użyciu najróżniejszych zabójczych broni, walki wręcz, gdy zabraknie amunicji, nietypowe pościgi – jak ten, w którym samolot goni terenowe samochody po zaśnieżonych górach albo gdy dwa auta, które pierwszy i ostatni raz zobaczymy na ekranach, bo nigdy nie wyjadą na nasze ulice (Aston Martin DB10 i Jaguar C-X75). Tu wszystko się zgadza. Jest nawet nawiązanie do historii, kiedy to auta Bonda pluły ogniem – tu jedno z nich otrzymało miotacz płomieni.Gadżetów jest jakby mniej, ale zwiastun akurat na nich skupiać się nie powinien, bo straciłby na dynamice. Product placement też na szczęście został wycięty, choć zdajemy sobie sprawę, że film ma zarabiać i Bond tym razem może pić kefir z jednej z polskich spółdzielni mleczarskich, jeśli tylko wyłoży odpowiednią ilość gotówki. W każdym razie przebieramy nogami i nie możemy się doczekać, by 6 listopada 2015 roku ustawić się w kolejce do kasy kinowej po bilet na obowiązkową pozycję filmową każdego faceta - „Spectre”.Dodał(a): Paweł Janusz Środa 22.07.2015