Nowy ideał mężczyzny - księcioseksualny

Bardzo podobała mi się moda na drwali, bo pozwalała na bezkarne niegolenie się przez więcej niż 3 dni. Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy. Podobno kobiety szaleją teraz za mężczyznami... "księcioseksualnymi"

ksieciunie.png

fot. instagram.com/balmainparis

Paryski Fashion Week zakończył się bardzo smutnym wnioskiem: kipiący testosteronem drwale właśnie wyszli z mody. W ich miejscu pojawiły się księcioseksualne wypłoszki w zdobionych marynarkach i perfekcyjnych fryzurach...

Koniec z brodami, niechlujnymi koszulami w kratę i całą tą stylówą, która pasuje do rąbania (m.in. drewna). Po co męsko wyglądać, kiedy można przywdziać welur i złoto? I po co martwić się, że jeszcze się nie ma zarostu, kiedy można wyrywać niewiasty na gładkie lico i lśniącą czuprynę? Zdaje się, że taka jest właśnie najnowsza filozofia Balmain, co potwierdzają zdjęcia zza kulis wybiegu tego domu mody...


Osobiście nie mam pojęcia, co pociągającego może być w chłopcu wyglądającym na młodszego brata i dlatego też (w imieniu wszystkich kobiet) apeluję do czytelników CKM.pl: panowie, nie idzie za tymi trendami! Facet musi pozostać facetem - testosteron musi wam buchać uszami!

Aha, i jeszcze jedno: ładnych chłopców można, co najwyżej powiesić w ramkę NAD łóżkiem, ale DO łóżka prawdziwej kobiety wstęp mają tylko prawdziwi, 100% mężczyźni. Amen.


Dodał(a): Jagoda, fot. instagram.com/balmainparis Środa 27.01.2016