Nowy Bond – pierwsze sceny filmu

Do sieci trafiły pierwsze obrazki z planu filmowego do nowego Bonda – „Spectre”. Zapierające dech w piersiach pejzaże będą tłem jednej z głównych scen w filmie.
bond-spectre-sceny.jpg

Tak malowniczego miejsca twórcy nowego Bonda - „Spectre” – szukali dość długo. Wszystko, czego chcieli znaleźli w miejscowości Sölden w austriackim Tyrolu. Nowoczesna infrastruktura przygotowana dla turystów, wtopiona jest w majestatyczne góry o zaśnieżonych graniach, z jeziorami u swych stóp.

Ekipa filmowała jedną z najważniejszych akcji pościgowej w „Spectre” – „klejnot w koronie”, jak nazwał ją jeden z producentów. Na planie spotkała się trójka aktorów: Daniel Craig (James Bond), Léa Seydoux (Madeleine Swann) i Dave Bautista (Mr. Hinx).

Inny z producentów opowiada, że razem z reżyserem Samem Mendesem zastanawiali się, czy przebiją kiedyś „Skyfall”. Stwierdzili, że muszą to zrobić właśnie filmem „Spectre”.„Spectre” to najnowszy film numer 24 o podbojach sercowych i usprawiedliwionych zabójstwach killera numer 1 Jej Królewskiej Mości.

Premiera "Spectre" - według oficjalnego serwisu serii 007.com - planowana jest na 6 listopada 2015 roku.Dodał(a): gianni Czwartek 12.02.2015