Nowy Bond: jest data premiery. Co wiemy o "No time to die"

Jeśli miałeś bilety na nowego Bonda, to może w końcu uda ci się dotrzeć do kina. Produkcja ogłosiła najnowszą datę premiery filmu o agencie 007.
640px-James_Bond_at_Madame_Tussauds,_London.jpg

Kiedy mogło się wydawać, że na Jamesa Bonda nie ma mocnych, przyszedł koronawirus i powiedział: potrzymajcie mi piwo. Z powodu pandemii najnowszą odsłonę przygód agenta Jej Królewskiej Mości przekładano dwa razy. Choć oficjalnie ze względu na obawy o bezpieczeństwo widzów, to o takich ruchach decydowała głównie troska o dochody twórców filmu. Bo nawet najlepszy film w pustym kinie nie zarobi ani grosza.

CZYTAJ TAKŻE: BILLIE EILISH NAGRAŁA PIOSENKĘ DO NOWEGO BONDA

Według obecnej wersji, „Nie pora umierać” trafi do kin w Wielkiej Brytanii 12 listopada, a w USA 20 listopada. Nie podano jeszcze daty polskiej premiery.

Co wiemy o nowym Bondzie?
Przede wszystkim ma być to ostatnia produkcja z Danielem Craigiem w roli głównej. Reżyserem obrazu jest Cary Fukunaga. Scenariusz został napisany przez Naila Purvisa, Roberta Wade’a, Scotta Z. Burnsa i Phoebe Waller-Bridge. Zdjęcia powstawały w Anglii, Norwegii i we Włoszech, gdzie reporterom udało się uchwycić fragment scen kaskaderskich


Sonda

Najlepsza dziewczyna Bonda to:


Nową dziewczyną Bonda została Ana de Armas. Oprócz niej na ekranie zobaczymy Christopha Waltza, Ralpha Fiennesa, Naomie Harris, Léę Seydoux, Bena Whishawa, Jeffrey'a Wrighta, Rory'ego Kinneara,  Daliego Bensallaha, Billyego Magnussena, Rami’ego Maleka, Lashanę Lynch.

Fabuła – jak w przypadku każdego Bonda – jest identyczna. Agent zostaje poproszony o pomoc w odnalezieniu porwanego naukowca. Oczywiście okazuje się, że misja jest trudniejsza, niż się spodziewano na początku. Jest raczej mało prawdopodobne, że James Bond miały nie podołać swojemu zadaniu po raz pierwszy od 58 lat.

Największą sensacją – od czasu, kiedy Bond został blondynem – będzie prawdopodobnie ojcostwo brytyjskiego agenta. Cała reszta prawdopodobnie pozostanie bez zmian.Dodał(a): Adam Barabasz / fot. Wikimedia Commons Poniedziałek 15.06.2020