Nowe "Z Archiwum X" z zaskakującą czołówką

Kilka dni temu publiczność w Cannes miała przyjemność obejrzeć pierwszy odcinek nowego sezonu "Z Archiwum X". Największym zaskoczeniem okazała się... czołówka. Tego chyba nikt się nie spodziewał...

shutterstock_256031320.jpg


Pierwszy odcinek nowego sezonu "Z Archiwum X" został wyemitowany podczas MIPCOM-u w Cannes. Kontynuacja serialu spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem - publiczność wybuchała spontanicznymi oklaskami wiele razy.

Brawa można było usłyszeć zarówno w trakcie projekcji - np. kiedy na ekranie pojawili się po raz pierwszy David Duchovny i Gillian Anderson, jak i na sam koniec. Największy aplauz zebrała jednak... czołówka, której za pewne nikt się nie spodziewał.

"Myśleliśmy o dokonaniu pewnych zmian w oryginalnej czołówce, ale uznaliśmy, że byłoby to świętokradztwo" - powiedział twórca serialu Chris Carter. "Ta czołówka była w 202 odcinkach i powinna być też w kolejnych sześciu".

"Geniusz tego serialu polega między innymi na elastycznej formie, która tworzyła się rzez lata - były tam elementy zarówno romantyczne, jak sensacyjne a nawet komediowe. To widać dopiero po upływie jakiegoś okresu czasu, nie po obejrzeniu pilota" - mówił Duchovny jeszcze przed premierą.

"Z Archiwum X" będzie można oglądać 24 stycznia 2016 roku, ale za granicą. Data polskiej premiery kultowego serialu nie jest jeszcze znana.

źródło: hollywoodreporter.com


Dodał(a): Bartosz Joda Czwartek 08.10.2015