Nowe Gwiezdne Wojny co roku?

Disney oświadczył, że kolejne filmy z serii Gwiezdnych Wojen będą ukazywać się co roku, dopóki tylko fani będą dalej nimi zainteresowani. Jak myślicie to dobra, czy zła wiadomość?

star-wars-logo-stars-hd-185739.jpg

Zgodnie z zapowiedzią Disneya, kolejne filmy rozgrywające się w uniwersum Gwiezdnych Wojen będą ukazywać się co roku przez 6 kolejnych lat, ale ma to być dopiero początek. Fani sagi zapewne już skaczą z radości, choć z drugiej strony, czy nie zrobi się z tego masówka bez polotu?

"Gwiezdne Wojny to oddzielny gatunek i jak każdy gatunek może pomieścić milion różnych artystów i historii. Mówi się, że Budda jest tym, co z nim zrobisz. Podobnie jest z Gwiezdnymi Wojnami. Mogą być czymkolwiek zechcesz" – powiedział Lawrence Kasdan, który odpowiada za scenariusze do "Imperium Kontratakuje", "Powrotu Jedi" oraz "Przebudzenia Mocy".

Twórcy zapewniają, że nowe filmy będą czymś więcej niż jedynie sequelami. Rozszerzony wszechświat daje naprawdę olbrzymie pole do tworzenia całkiem nowych historii.

"Jeśli tak jak ja, jesteś na tyle stary, że świadomie doświadczyłeś pierwszych Gwiezdnych Wojen, prawdopodobnie nie doczekasz się ostatnich" - podsumował wielką ideę Adam Rodgers.

Co o tym myślicie?Dodał(a): Bartosz Joda Środa 18.11.2015