Nowa Wodzianka Wojewódzkiego to dziewczyna CKM :)

Angelika Wachowska została nową Wodzianką w programie Kuby Wojewódzkiego. Fani CKM znają ją bardzo dobrze: seksowna Angelika była już u nas na okładce – oraz pozuje w kalendarzu CKM na rok 2017!
angelika-wachowska-ckm.jpg

Musimy przyznać, że Kuba Wojewódzki ma coraz lepszy gust. Do tej pory to my rozbieraliśmy w CKM jego Wodzianki – a teraz on poszedł za naszym przykładem. Jak dziś ogłosił szołmen, nową Wodzianką w jego programie będzie dziewczyna CKM: Angelika Wachowska!

#nasza#nowa#wodzianka @angel.wachowska #playboy#kubawojewodzki

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

(A propos, Kuba, masz literówkę w przedostatnim hasztagu. Powinno być #ckm :-))

Piękna Angelika po raz pierwszy pojawiła się na okładce CKM już maju 2013 roku. I oczywiście nie tylko na okładce – jej sesję, która rozgrzała wszystkich czytelników CKM, możesz zobaczyć na końcu tego artykułu.

Ale to nie wszystko. Prawdopodobnie Angelika Wachowska właśnie w tej chwili wisi na twojej ścianie – nowa Wodzianka Wojewódzkiego jest bowiem jedną z trzech dziewczyn, które pozują w kalendarzu CKM na rok 2017. Nam też się bardzo podobała, więc zdjęć Angeliki daliśmy w tym kalendarzu najwięcej.

Reasumując, gratulujemy wyboru na zaszczytne stanowisko Wodzianki Angelice, Kubie Wojewódzkiemu oraz czytelnikom CKM – wszyscy wygraliście :)

Zobacz nagą Angelikę Wachowską w CKM (sesja z 2013 roku):


A teraz zobacz nową Wodziankę Wojewódzkiego podczas zdjęć do Kalendarza CKM & Black 2017:


Korzystając z okazji przypominamy, że już w najbliższy piątek w kioskach odświeżony, gruby i tłusty numer CKM – pełen dobrych tekstów, męskiego humoru i pięknych polskich dziewczyn!

04_ckm_2017-617.jpg


Dodał(a): Mateusz Zieliński Środa 01.03.2017