Nowa Słowianka Donatana w CKM

Na okładce nowego CKM znajdziecie Monikę Synytycz, gorącą polską modelką. Nowa Słowianka Donatana wystąpiła w jego teledysku „Cicha woda”, ale wcale cichą wodą nie jest...
Monika Synytycz CKM

W NUMERZE POLECAMY:
>21 stron tylko o mundialu w Brazylii! Fakty, liczby, gole i nie tylko. W CKM przeczytasz wywiady z najsłynniejszym polskim piłkarzem, a dziś prezesem PZPN Zbigniewem Bońkiem oraz trenerem kadry narodowej Adamem Nawałką. Oprócz tego Bosacki, Baszczyński, Hajto, Musiał i inni polscy piłkarze opowiadają nieznane historie z mundiali na których byli. A dodatkowo dowiesz się: kto zarabia na mundialu, ile warci byli najlepsi piłkarze mundialowi, poznasz najsłynniejsze gole mistrzostw świata, poznasz mundialową jedenastkę marzeń i jej słabe strony. Oraz jako superdodatek: poradnik jak zneutralizować na okres mundialu kobietę!

>Postpunkowy Warszawiak Wywiad z Eldo. Z kultowym raperem rozmawiamy o jego nowym albumie, stolicy, podróżach, punckrocku, internecie, piłce nożnej i o tym, któremu politykowi chętnie dałby po pysku.
ckm_monika2.jpg
>Jak robić samojebki Selfies, samojebki, słit focie... zdjęcia robione sobie smartfonami podbijają internet i media społecznościowe – pod warunkiem, że są ciekawe i dobrze zrobione. Nasz krótki poradnik uczyni z ciebie mistrza samojebek i to akurat tuż przed zbliżającymi się wakacjami.

>Podziemny krąg Wywiad z vlogerami AdBusterm i SciFunem, czyli Markiem i Darkiem Hoffmanami, ale mniej o ich wielkich sukcesach w sieci, a więcej o  pasji penetrowania podziemi, piwnic, opuszczonych budynków czy kanałów i związanymi z tym klaustrofobią.

>Zawód: gracz. Potęgą militarną może nie jesteśmy, ale potęgą w grach internetowych już tak. Dowiedz się w czym wygrywamy, jak zostać cybergraczem i ile można na tym zarobić.

>Najbardziej męskie zegarki świata. Zegarek to jedyna biżuteria, jaka przystoi facetowi. A skoro tak, nich to będzie rzecz wyjątkowa, supermęska i nowoczesna. Oto nasze propozycje – drogie, ale wiesz przynajmniej za co płacisz.

>CKM tuninguje piwo. Kolekcjonerska edycja nowych etykiet piwnych CKM, które każdy szanujący się mężczyzna powinien nalepić przed spożyciem na butelkę. Taka zabawa w robienie własnych etykiet piwnych nazywa się beer hacking i my jesteśmy w tym najlepsi.

>Moda Poradnik modowy w którym letnie ubrania i dodatki prezentuje i rad udziela bloger modowy Eksluzywny Menel.

>Oraz pokazujemy kilkanaście gadżetów, które kręcą każdego mężczyznę! I które chcielibyśmy dostać w prezencie, oczywiście. 

ZAMÓW PRENUMERATĘ CKM TUTAJ


ckm_monika1.jpg

Dodał(a): CKM.PL Poniedziałek 09.06.2014