Nowa Dziewczyna Bonda - 39-letnia Hiszpanka

Będzie najstarszą Dziewczyną Bonda w historii. W przyszłym roku laureatka Oscara w wieku 40 lat zagra u boku Daniela Craiga w 24. już filmie o brytyjskim szpiegu

penelope cruz dziewczyna bondaPenelope Cruz zagra u boku Daniela Craiga w kolejnym – 24. już – filmie o perypetiach dziarskiego Agenta Jej Królewskiej Mości. Piękna Hiszpanka dostawała wcześniej propozycje zagrania u boku 007, jednak terminy innych produkcji, w których brała udział, zawsze krzyżowały jej plany. Urodziwa Latynoska byłaby najstarszą Dziewczyną Bonda w historii – w przyszłym roku kończy 40 lat.

Nowe przygody Jamesa Bonda wyreżyseruje Sam Mendes odpowiedzialny za ostatni obraz z agentem 007 – „Skyfall”. Nie jest jeszcze znana pełna obsada, ale w najnowszym filmie o brytyjskim szpiegu wystąpią Daniel Craig i Penelope Cruz. Aktorka ma już poniekąd powiązania z całą serią o Bondzie. Jej mąż, Javier Bardem, grał w 23. części serii głównego wroga zuchwałego Jamesa - Raoula Silvę. Dwójka Hiszpanów spodziewa się właśnie drugiego dziecka. Jednak producenci nowych przygód agenta z licencją na zabijanie nie obawiają się w jakim stanie Penelope Cruz będzie po porodzie. Ich potomek przychodzi na świat w tym roku, a Hiszpanka swoje zdjęcia ma dopiero latem 2014 roku. Po urodzeniu pierwszego dziecka, szybko wróciła do sylwetki sprzed ciąży, zatem i my jesteśmy spokojni o doznania wizualne w kolejnym „Bondzie”, którego premiera ma się odbyć w 2015 roku. Jednak w obecnej sytuacji, kiedy reżyser i aktorzy mają wolne od innych zobowiązań, możliwe, że odbędzie się to wcześniej, w 2014 roku.

Czy w 24. Bondzie pokaże więcej niż już odsłoniła? Poniżej Penelope Cruz topless w dotychczasowej twórczości:
Dodał(a): carlo Poniedziałek 03.06.2013