Noc grozy i horrorów

Ostatni piątek października zapowiada się naprawdę mrrrrocznie. Z okazji Halloween, wybierz się na ENEMEF: "Noc grozy i horrorów"

Noc grozy i horrorów

Jeśli kręcą cię upiory, duchy oraz nawiedzone domy i wprost nie możesz doczekać się Halloween, oto mały przedsmak tej upiornej atmosfery - ENEMEF w Multikinie. 25-go października (piątek) będziesz miał okazję obejrzeć aż cztery trzymające w napięciu horrory, jeden po drugim, wszystkie w cenie jednego biletu. CKM.PL proponuje zabrać na ten mroczny seans dziewczynę, bowiem badania naukowe wykazały, że wraz z poziomem adrenaliny u kobiet wzrasta ochota na seks, a poza tym wiadomo, że wystraszona panna nie będzie chciała sama spać (tak więc jest to plan iście doskonały).

Martwe zło (Evil Dead)
USA 2013, 90'
reżyseria: Fede Alvarez
scenariusz: Rodo Sayagues, Fede Alvarez
obsada: Jane Levy, Shiloh Fernandez, Lou Taylor PucciObecność (The Conjuring)
Kanada, USA 2013, 112'
reżyseria: James Wan
scenariusz: Chad Hayes, Carey Hayes
obsada: Vera Farmiga, Patrick Wilson, Ron LivingstonMama (Mama)
Hiszpania, Kanada 2013, 100'
reżyseria: Andres Muschietti
scenariusz: Andres Muschietti, Neil Cross, Barbara Muschietti
obsada: Jessica Chastain, Nikolaj Coster-Waldau, Daniel KashWorld War Z
USA, Malta 2013, 116'
reżyseria: Marc Foster
scenariusz: Matthew Michael Carnahan, Drew Goddard, Damon Lindelof
obsada: Brad Pitt, Mireille Enos, Daniella KerteszENEMEF: Noc Grozy i Horrorów odbędzie się w 26 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.


Dodał(a): BJ Wtorek 15.10.2013