Niekończące się LEGO

Jako dzieciak na pewno marzyłeś żeby mieć tyle klocków LEGO, żeby nigdy się nie skończyły. W końcu nadeszła ta chwila!
wirtualne lego

Początkowo był to eksperyment, który powstał w Australii. Ekipa z Google odpowiedzialna za przeglądarkę internetową Chrome wraz z grupą twórców z LEGO stworzyła wirtualny świat, w którym można było popuścić wodze fantazji i zaszaleć do woli z ilością kultowych klocków w budowlach internetowych. Wykorzystaj to, że z aplikacji możesz skorzystać na komputerze, tablecie i smartfonie, a już nigdy nie będziesz się nudził czekając na swoją partnerkę przed przymierzalnią w popularnej sieciówce.
belka_zobacz-galerie-tygodn.jpg
Projekt cieszył się taką popularnością, że postanowiono go rozwijać. Budujesz autorskie konstrukcje w swojej okolicy i oznaczać je później na mapie. Możesz się później podzielić swoimi dziełami i inspirować budowlami z całego świata. Gdybyś jakimś cudem ominął klocki LEGO w dzieciństwie, weź udział w Build Academy, w której nauczysz się podstawowych zasad łączenia ze sobą poszczególnych elementów.

Nie czekaj dłużej, tylko klikaj w buildwithchrome.com i zabaw się w architekta nie martwiąc się, że zabraknie jakichkolwiek `materiałów budowlanych`. A jeśli Twoja konstrukcja będzie nad wyraz spektakularna, podeślij linka do Christy Mack, która za oryginalną rzeźbę jest w stanie zrobić wszystko...

Dodał(a): carlo Środa 12.02.2014