Nie zadzieraj z Latynoskami

Kobiety to słaba płeć? O błędności tego stwierdzenia przekonał się pewien młody chłopak, który chciał obrabować tę Kolumbijkę. Nie mógł się spodziewać, że spotka go tak upokarzająca kara.

latynoska.jpg


Uwielbiamy Latynoski. Przede wszystkim za ich wspaniałe, krągłe i seksowne ciała, na których temat nieustannie piszemy coraz to nowe peany. Jednak kobiety z Ameryki Południowej mają nie tylko boskie ciała, ale także bardzo gorącą krew i jeszcze bardziej wybuchowy temperament.

Z reguły są to po prostu charakterne baby, o dwóch obliczach: anielicy i diablicy. Na co dzień potrafią być do rany przyłóż, ale gdy tylko ktoś zalezie im za skórę, to lepiej uważać – bądźcie pewni, że one nie dadzą sobie w kaszę dmuchać.

O prawdziwości tego stwierdzenia, boleśnie przekonał się młody uliczny złodziejaszek, próbujący obrabować młodą Kolumbijkę na ulicach Bogoty. Ta nie dość, że nie dała się okraść, to jeszcze sama wymierzyła sprawiedliwość rabusiowi, publicznie go upokarzając. Wszystko to nagrała kamera. 

Wściekła kobieta złapała niedoszłego złodzieja za włosy, kazała mu klęknąć na chodniku, a później, wciąż trzymając go za włosy i popędzając szturchańcami, zmusiła do rozebrania się do naga. Młody wcale nie kwapił się do ulicznego striptizu, ale nie był w stanie oprzeć się rozwścieczonej Kolumbijce, tym bardziej że dodatkowo miał przeciwko sobie kilkoro gapiów ulicznych.

Efekt mógł być tylko jeden. Chłopaczyna rozebrany całkowicie do rosołu i zachęcony kilkoma kopniakami, musiał biec nago przez miasto.Szczerze mówiąc to trochę nam go szkoda, ale miejmy nadzieję, że przynajmniej będzie to dla niego sroga nauczka, że się po prostu nie kradnie. A zwłaszcza, że nie zadziera się z Latynoskami.
Dodał(a): Jakub Rusak Piątek 27.05.2016