Nie wytrzymujecie ze sobą w łóżku? Oto proste rozwiązanie

Jeżeli rozważacie rozdzielenie się na dwie sypialnie, czas na zdecydowane działanie. Zróbcie solidny przegląd swojego łóżka - problem może tkwić w starym lub nieodpowiednim materacu.

small materace-hilding-anders-to-gwarancja-najwyzszej-jakosci.jpg

Odpowiednia ilość snu ma znaczący wpływ na nasze zdrowie. Oprócz odpowiedniej liczby przespanych godzin, ważna jest także jego jakość, na którą wpływa wiele czynników takich jak temperatura czy zaciemnienie. Przed snem warto też przewietrzyć sypialnie. Jeżeli mimo dbałości o wszystkie szczegóły nadal budzicie się niewyspani, może warto rozważyć zmianę materaca?

Właściwy materac to gwarancja dobrego snu

Śpiąc na zbyt miękkim lub zbyt twardym podłożu, narażacie swój kręgosłup na nienaturalne wygięcie. Dobrze dobrany materac zapewnia odpowiednie wsparcie dla mięśni i stawów, redukując bóle i zapobiegając skrzywieniu. Materac Hilding Rumba uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I. Wykonany jest z termoelastycznej pianki Visco, która, dopasowuje się do ciała, zmniejszając tym samym napięcie mięśni.

Prozdrowotne właściwości wykazuje także model Hilding Salsa, który dodatkowo polecany jest jako materac antyodleżynowy. Osoby, które mają płytki sen i budzą się przy każdym ruchu, często chodzą niewyspane. Ich partnerzy również! W takim wypadku warto zainwestować w materac redukujący wstrząsy, co oznacza, że nie będziemy odczuwać dyskomfortu, kiedy nasz partner będzie przewracał się na drugi bok. Takie właściwości wykazują materace sprężynowe, takie jak Flamenco czy Lambada. Szczególnie polecane są dla par, kiedy partnerów dzieli duża różnica w masie ciała.

Materace Hilding Anders to gwarancja najwyższej jakości

Dlaczego warto postawić na materace Hilding Anders? Ich jakość potwierdza szereg certyfikatów. Jednym z nich jest Oeko-Tex® zaświadczający, że materace wykonane są z materiałów, które nie zawierają szkodliwych dla zdrowia substancji. Materace Hilding Anders nadają się więc dla osób borykających się z problemem alergii. Odpowiednia cyrkulacja powietrza zapobiega gromadzeniu się wilgoci oraz powstawaniu grzybów i pleśni. Zredukowane są takie alergeny jak roztocza czy kurz. Z tego powodu materace nadają się dla dzieci, które są bardziej podatne na różnego rodzaju alergie.

materac-ma-wplyw-na-komfort-twojego-snu-sprawdz-dlaczego-warto-wybrac-materace-hilding.jpg

Cały proces technologiczny odbywa się w dbałości o ochronę środowiska. Materace uzyskały certyfikat Laboratorium Sleep-Lab po testach pod kątem ergonomii, higieny, klimatu oraz trwałości. Wszystkie posiadają także długoletnią gwarancję użytkowania.

Przegląd wybranych modeli

Marka Hilding Anders w swoim asortymencie posiada materace piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe. Modelem, który zasługuje na szczególną uwagę, jest hybrydowy Hilding Electro. Wykonany jest z połączenia sprężyn multipocket z pianką hybrydową Fusion, lateksowego topu oraz maty kokosowej. Posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które zapewniają odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa. Ponadto, ze względu na fakt, że jest to materac dwustronny, regularne odwracanie wydłuża jego żywotność.

Rewolucyjne rozwiązanie na rynku prezentują materace SleepMed by Hilding. Ich budowa opiera się na kilku warstwach, które możemy dowolnie układać, zyskując tym samym 4-6 powierzchni do snu. Każda konfiguracja będzie miała inną twardość, a co za tym idzie, zapewni inny poziom komfortu. To bardzo bezpieczne rozwiązanie, zwłaszcza że zakup materaca to inwestycja na lata.

Materac SleepMed Supreme Plus to najbardziej zaawansowany model z kolekcji Plus. Posiada on odpinany wierzch wykonany z pianki termoelastycznej, która dopasowuje się do ciała pod wpływem jego ciepła. Materac jest antyalergiczny, a technologia Airforce zapewnia wentylację i odprowadzanie wilgoci, przez co zapobiega gromadzeniu się kurzu i roztoczy we wnętrzu materaca. Pokrowiec bez problemu można prać w 60 stopniach, co pozwala na zachowanie odpowiedniego poziomu higieny.

Wszystkie opisane materace znajdziesz w sklepie SennaMaterace.

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków innowacyjnością, wysoką jakością iskandynawskim stylem. W swoim portfolio firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Ikea, Natura i Galaxy w Agata Meble, Immensity dla BRW, a także unikatowe rozwiązania zastosowane w marce prywatnej Sleepmed.

Artykuł sponsorowany


Dodał(a): Izabela Popko Czwartek 15.10.2020