Nie tylko w Polsce jaramy się serialem „Wiedźmin” – oto fanowski zwiastun produkcji Netfliksa

„Wiedźmin” to nasze narodowe dobro eksportowe, które wywołuje gigantyczne emocje nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Świadczy o tym ten trailer.
w.jpg

Na YouTube pojawił się film, który mógł wywołać niemałą dezorientację w głowach wielu fanów Wiedźmina. Jest to zwiastun serialu o Geralcie z Rivii, podpisany nader sugestywnie – „»The Witcher« - trailer #1 [HD] Mads Mikkelsen/ Netflix Series Trailer Concept”. Ci mniej uważni mogli nie zwrócić uwagi na słowo „concept” pojawiające się w tytule i dostać orgazmu na myśl o pierwszym konkrecie związanym z serialem. Tyle że był to orgazm przedwczesny.

Zwiastun jest bowiem naprawdę całkiem profesjonalną sklejką stworzoną z ujęć pochodzących z różnych filmów (m.in. „Król Artur: Legenda Miecza”), z dodanym w tle dramatycznym głosem narratora i licznymi szczegółami pochodzącymi ze świata Wiedźmina. I zrobił to ktoś naprawdę bardzo ostro podjarany wizją serialu Netfliksa o Geralcie z Rivii. Co wciąż nie zmienia faktu, że jest to tylko wizja jakiegoś kolesia z YouTube i nie ma nic wspólnego z Netfliksem. Zobaczcie zresztą sami.Serial „Wiedźmin” – co do tej pory wiadomo
Fakty są natomiast takie, że wciąż niewiele wiadomo na temat serialu „Wiedźmin”. Wszystkie informacje dotyczące produkcji zebraliśmy dla was TUTAJ i TUTAJ. Teraz możemy dodać jeszcze jedną.

Scenarzystka Lauren S. Hissrich podzieliła się na swoim Twitterze zdjęciem z zebrania wszystkich scenarzystów serialu. Wśród osób na zdjęciu znajdują się m.in. Sneha Koorse, Declan De Barra, Jenny Klein czy Clare Higgins, czyli osoby odpowiedzialne za doskonałe seriale Netfliksa takie jak: „Daredevil”, „Jessica Jones” czy też „Constantine” i „The Originals”, których oś fabularna jest bardzo zbliżona do przygód Geralta z Rivii.
Bądźcie więc spokojni. „Wiedźmin” jest w naprawdę dobrych rękach. 

Screenshot-2018-5-10 Lauren S Hissrich on Twitter.png

Dodał(a): Jakub Rusak/ fot. screen YouTube Czwartek 10.05.2018

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)