Nie potrafisz ćwiczyć bez muzyki? Te słuchawki są idealne na trening

Rocky bez “Eye of the Tiger” z pewnością nie osiągnąłby takich sukcesów. Prawdziwy trening nie może obejść się bez muzyki, która zagrzewa cię do działania.
słuchawki.jpg

Z tymi słuchawkami wespniesz się na wyżyny swoich możliwości:

Niedrogie i niezawodne
Creative-Outlier-Sports2.jpg
Te proste słuchawki przede wszystkim eliminują problem plączącego się kabla, bo są połączone jedynie grubym i płaskim przewodem. Jeżeli nie lubisz krzykliwych kolorów to najlepszy wybór dla ciebie. Matowe wykończenie sprawia, że wyglądają elegancko nie tylko wtedy, gdy ćwiczysz na siłowni. Słuchawki są odporne na pot i mogą pracować do 10 godzin na jednym ładowaniu. Jednak ich największą zaletą jest stosunkowo niska cena.


Pchełki w uszach
sluchawki_dokanalowe_creative_outlier_air_sports_czarny_1_lacznosc.jpg
Outlier Air są najmniejszymi słuchawkami w całym zestawieniu. Po włożeniu ich do uszu sam będziesz musiał dokładnie się sobie przyjrzeć, żeby w ogóle je dostrzec. I przede wszystkim nie mają żadnego kabla. Są wyposażone w najnowszą technologię Bluetooth 5.0 oferującą dwukrotnie szybszą transmisję niż poprzednie wersje. Będziesz musiał jednak uważać, gdzie je kładziesz, żeby przypadkiem ich nie zgubić.


Muzyka podczas pływania
Sluchawki-JBL-Endurance-DIVE-zielone.jpg
Pływanie i słuchanie muzyki niekoniecznie idzie ze sobą w parze, ale nie w przypadku tych słuchawek. Posiadają wyjątkowo dużą odporność na wodę oraz wbudowaną pamięć, która pozwoli na zapisanie na nich ponad 200 utworów. Jeżeli nie lubisz nosić ze sobą telefonu podczas treningu to słuchawki właśnie dla ciebie.

JBL Endurance Dive – Sprawdź cenę

Bass rozsadzający głowę
1.jpg
Słuchawki dokanałowe nie zawsze mają odpowiednio mocny bass. A jeżeli lubisz, jak podczas treningu dźwięki uderzają w twoje bębenki w uszach, powinieneś wybrać właśnie te słuchawki. Ich bateria starcza na 12 godzin, a 5 minut ładowania zapewnia godzinę odtwarzania. Te słuchawki na pewno nie spadną ci z głowy nawet podczas ostrego treningu dzięki zabezpieczającym pałąkom.

Powerbeats3 – Sprawdź cenę

Na szyję i do uszu
5574.jpg
Entuzjaści słuchawek bezprzewodowych dzielą się na różne grupy. Część narzeka, że przez brak kabli nie ma co zrobić ze słuchawkami, gdy chce wyjąć je z uszu. Ten problem znika w przypadku kolejnej propozycji. Pałąk szyjny sprawia, że możesz wyjąć je z uszu i nie szukać kieszeni, żeby móc schować pchełki. Całość jest wykonana z najwyższej klasy materiałów, więc słuchawki będą ci służyć przez lata.

Sennheiser Momentum – Sprawdź cenę

Zero kabli, mocny bass i pełna stabilność
sluchawki_dokanalowe_beats_by_dr_dre_powerbeats_pro_1_ogolny.jpg
Dzięki tym słuchawkom zapomnisz, że cokolwiek masz na uszach. Łączą one w sobie większość zalet poprzednich proponowanych urządzeń. Mają świetną jakość dźwięki, nie posiadają kompletnie żadnych kabli i trzymają się uszy tak mocno, jakbyś przykleił je superglue. Są także odporne na pot, mają wyjątkowo duży zasięg (dzięki czemu nie będziesz musiał nosić wszędzie ze sobą telefonu), a dzięki etui ładującemu mogą wytrzymać nawet 24 godziny.

Powerbeats Pro – Sprawdź cenę


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. istock Środa 17.06.2020