Nauczycielka porwała ucznia i zmuszała do stosunków

Zapewne większość z was miała w czasach szkolnych fantazję związaną z nauczycielką. W miejscowości Kuzie 35–latka prowadziła jedną z klas w szkole podstawowej i uprowadziła ucznia, z którego wielokrotnie zmuszała do stosunku. Dla niego był to jednak prawdziwy koszmar.
Zrzut ekranu 2021-01-26 o 13.26.43.png

Zaczęło się od tego, że 35–latka zaprowadziła chłopca do swojego domu. Tam go zamknęła i nie pozwalała wyjść. Przez cały czas zmuszała do czynności seksualnych. Nastolatek spędził tam noc, po czym zaniepokojeni rodzice zawiadomili policję. Funkcjonariusze trafili do domu kobiety i przyłapali na gorącym uczynku. 

Wobec kobiety zastosowano tymczasowy areszt podczas trwania procesu, a jego końcowy wynik także może zszokować. 35–latka spędzi w więzieniu zaledwie pół roku, a po jego opuszczeniu zostanie zobowiązana do wykonywania prac społecznych przez pół roku, w wymiarze 30 godzin miesięcznie. Otrzymała również trzyletni zakaz zbliżania się do poszkodowanego na odległość mniejszą niż 50 metrów i kontaktowania się z nim w jakikolwiek sposób.

Kobieta została zwolniona z pracy i otrzymała siedmioletni zakaz wykonywania zawodu nauczyciela. Musi też zapłacić chłopakowi odszkodowanie w wysokości 15 tys. zł. Kara w świetle prawa została zaniżona ze względu na to, że 35–latka przyznała się do winy. W innym przypadku groziłoby jej od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Jak widać, romans z nauczycielką nie zawsze wygląda tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. Może to i lepiej, że wasze przygody ograniczyły się do fantazji. Przez to przynajmniej dobrze wspominacie kobiety, które uczyły was w szkole. Nie wiadomo, co by było, gdyby doszło do podobnej sytuacji, ale nie wygląda to wcale dobrze.


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz Wtorek 26.01.2021