Nasza piłkarska legenda kończy karierę. Sławomir Peszko żegna się z kibicami

Sławomir Peszko oficjalnie ogłosił, że to koniec jego piłkarskiej przygody. Wszystko wydarzyło się podczas jego wizyty w Kanale Sportowym.
Zrzut ekranu 2023-06-6 o 17.18.49.png

"Ten sezon jest moim ostatnim w Wieczystej Kraków, nie przedłużę kontraktu. Też trochę ze względu na zdrowie. Coś się kończy, ale też coś się zaczyna. Właśnie otwieram TikToka i tam dopiero zobaczycie, co będzie się działo" - powiedział.Stwierdził jednak również, że na podziękowanie przyjdzie jeszcze czas. "Planuję zrobić jeszcze jakiś "evencik". Pewnie ciężko będzie o mecz z okazji końca kariery. W obecnej sytuacji, jeżeli nie awansujemy (z Wieczystą Kraków - dop.red.), to też źle się tak żegnać było" – dodał. 

Choć zapewnił, że teraz czeka nas dużo ciekawych rzeczy z jego strony, to decyzja była dla niego wyjątkowo ciężka: "Ja tylko w piłkę grałem. Nic więcej nie robiłem"."Dziękuję wszystkim, których spotkałem na piłkarskiej drodze - kolegom z szatni, trenerom, działaczom, lekarzom, dziennikarzom, ale przede wszystkim moim fanom i kibicom! I oczywiście bliskim za wiele lat wyrozumiałości" - podkreślił.

Peszko postanowił, że nie przedłuży kontraktu z Wieczystą Kraków. Kibice tego klubu spotkali się z ogromnym rozczarowaniem po tym, jak niemalże przesądzony został brak awansu ich drużyny do II ligi. 


Dodał(a): CKM.PL / fot.: instagram embed Wtorek 06.06.2023