NASA szuka pracowników!

Jest robota! Nie byle jaka i nie byle gdzie!
leniuch


Czy się stoi czy się leży pięć tysięcy zielonych się należy! Na tyle wypłaty może liczyć osoba, która dostanie się do tej niezwykle prestiżowej roboty. Zastanawiasz co to za robota? Amerykanie szukają chętnych, którzy przez 85 dni będą leżeli i nic nie robili!

Robota jest swego rodzaju eksperymentem, który ma dać odpowiedź na pytanie jak zachowuje się organizm człowieka pod wpływem grawitacji i mikrgorawitacji jak i bez nich. Pracownicy NASA chcą dowiedzieć się, co dzieje się z organami wewnętrznymi, mięśniami oraz kościami podczas przebywania w tych warunkach.

Robota jest w Houston. Przez początkowe dwa tygodnie zatrudnieni robotnicy będą leżeli w łóżku, robiąc to, co robi się na nich na co dzień. Czyli krótko mówiąc będą się byczyli się przed telewizorem. Seksu uprawiać niestety nie można. Po tym czasie żeby nie padli z przemęczenia zostaną przeniesienie do innego pokoju, w którym będę pracować na pochyłych łóżkach. Tam spędzą 70 dni. W ciągu doby będą mieli aż 16 godzin włączone światło. Pozostałe 8 będzie ciemno.

Po tym wszystkim na ich kontach pojawią się przelewy za wykonaną robotę. Podczas pracy można oglądać telewizję, czytać książki czy grać na konsoli.

belka_zobacz-galerie.jpg


Dodał(a): Ostatni Mohikanin Wtorek 17.09.2013