„Narcos” otrzyma własną grę

Historia pełnego wzlotów i upadków życia Pablo Escobara to nie tylko scenariusz na niezwykle emocjonujący serial (który już otrzymaliśmy), ale jak się okazuje również na grę – a ta właśnie została zapowiedziana.

narcos-1000x600.jpg

Stworzony przez Netflixa serial „Narcos”, opowiadający o życiu najsłynniejszego barona narkotykowego w historii okazał się wielkim hitem i chociaż wątek Escobara zakończył się wraz z finałem drugiej serii, to streamingowy gigant postanowił kontynuować opowieść o walce stróżów prawa z kwitnącym w Ameryce Południowej narkotykowym procederem. Obecnie w produkcji znajduje się czwarty sezon „Narcos”, a niebawem będziemy mogli nie tylko obserwować tę historię, ale również aktywnie w niej uczestniczyć.

Wydawca Curve Digital ogłosił bowiem, że „Narcos” niebawem trafi na komputery oraz konsole. Stworzeniem gry ma się zająć studiu Kuju Entertainment, w przeszłości odpowiedzialne między innymi za takie tytuły, jak „Microsoft Train Simulator”, „Sensible Soccer 2006” oraz obie części „Marvel Ultimate Alliance”. O samej grze na ten moment wiemy niestety niewiele – wydawca pochwalił się bowiem jedynie krótkim, niewiele mówiącym zwiastunem. Z jednej strony można by żałować, że tematu nie podjął większy gracz (jak choćby Rockstar), ale z drugiej trudno skreślać grę na takim etapie produkcji.

„Narcos” w wersji „growej” ma trafić zarówno na konsole, jak i komputery osobiste. Dokładna data premiery nie została jeszcze podana, ale wiemy, że „Narcos” ujrzy światło dzienne na wiosnę 2019 roku. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej, niezwłocznie damy znać!


Dodał(a): Piotr Majewski / fot. matpras Piątek 16.03.2018