Najlepsze wakacje ever!

Jeszcze nigdzie nie wyjechałeś? Przygotuj się na wakacje swojego życia! Takiej wyprawy nie da się zapomnieć!

powellooza.jpgPowellooza to impreza, która odbywała się do tej pory nad jeziorem Powell w amerykańskim stanie Arizona. Zbiera się tam około 150 – 200 osób, by wylegiwać się na plaży i jachcie, a do tego niejednokrotnie zaryzykować własne życie, a nawet zdrowie. To ludzie ekstremalni, którzy na śniadanie piją szejka adrenalinowego, a wieczorem rozgrywają partyjkę szachów z niedźwiedziami grizzly.

Wakeboard, wyskoki na bmxach z dziwacznych ramp, loty z poduszki wodnej, ognista skakanka a na koniec strzelanie do siebie fajerwerkami.To tylko wycinek atrakcji z poprzedniej edycji Powelloozy.

W tym roku Powellooza organizowana będzie w Egipcie. Koszt takiej wyprawy to 550 amerykańskich dolków. Jeśli chcesz spać na łodzi zamiast pod namiotem, musisz dopłacić kolejne 40. Biba trwa trzy dni i dwie noce, ale gwarantujemy, że będziesz będziesz o tym opowiadać do końca życia.

Jeśli masz na tyle ikry, by stawić czoła hardkorowym imprezowiczom, zgłoś się do organizatorów na ich fan page`u. Nie jest znana konkretna data tego wydarzenia sezonu, jednak radzimy się spieszyć – ilość miejsc jest ograniczona! Spada również z dnia na dzień ze względu na ten filmik...Dodał(a): gianni Środa 08.08.2012