Najlepsze buty do grania w piłkę nożną na hali

Chociaż ligowy sezon jeszcze trwa, niedługo amatorzy piłki nożnej przeniosą się na sportowe sale. Nawet jeśli nie potrafisz nogą wiązać krawatów, zawsze możesz się wyróżnić wystrzałowymi halówkami. Mówi się, że buty nie grają, ale na pewno w tym pomagają.
iStock-912758238.jpg

Ci, którzy mają styczność z piłką nożną wiedzą, że dobre buty rzeczywiście się przydają. Niedługo futboliści szturmem wrócą na halę, a do lepszego pokazania się na treningach i luźnych gierkach z kolegami, dobrze zainwestować w nowe buty. Wybraliśmy dla was kilka par, które sprawdzą się na sali.

ADIDAS PREDATOR TR

PREDATORY.jpg

Model Predator od lat utrzymuje na szczycie. Nic dziwnego, jest wręcz stworzony dla zawodników technicznych, którzy potrafią dominować na boisku. Mając na nogach te halówki, odczujesz różnice szczególnie podczas puszczania podkręconych piłek, aby zmylić bramkarza. Dodatkowo nie będziesz się ślizgać i dzięki systemowi Boost stosowanym w większości modeli z trzema paskami, 1,5 godziny grania z kumplami na hali będzie dla ciebie samą przyjemnością. Uważaj tylko, jeśli na bramce stoi twój dobry kolega – po tym, jak będzie wyciągał kolejny raz piłkę z siatki może cię znienawidzić. Model Adidas Predator kupisz tutaj.

NIKE MERCURIAL

Zrzut ekranu 2020-09-18 o 16.27.09.png

No tego modelu to chyba nie musimy przedstawiać żadnemu sympatykowi piłki nożnej. Popularne Mercuriale są prawdziwym hitem wśród większości kopaczy, bez względu na ich umiejętności. Buty są niezwykle lekkie co wpływa na świetne czucie piłki. Zdarzało ci się przyjąć piłkę tak, że w efekcie wypadła poza linie autową? To już przeszłość. Kiedyś kopał w nich Lewandowski – może nie zyskasz jego umiejętności, ale za to poczujesz się jak nasz najlepszy napastnik. Mercuriale dostaniesz w tym miejscu.

JOMA TOP FLEX

Zrzut ekranu 2020-09-18 o 16.28.53.png

O ile nieczęsto widzimy na boiskach korki od Jomy, o tyle na halę to niewątpliwie jedna z najlepszych opcji. Nie dość, że cena za to obuwie nie jest wygórowana, to jeszcze but jest wygodny i wytrzymały. Warto dodać także imponującą ilość wersji kolorystycznych. Producent w większości opiera swoją sprzedaż wyłącznie na tym modelu, ale nie ma co się dziwić. W końcu to solidna opcja dla tych, którzy lubią sobie raz w tygodniu pokopać z kumplami dla relaksu. Buty Joma Top Flex znajdziesz tutaj.

PUMA FUTURE

BUTY-PILKARSKIE-HALOWE-HALOWKI-FUTURE-5-4-OSG-PUMA.jpg

Niedawno kontrakt z niemiecką marką podpisał Neymar. Piłkarz jest geniuszem, jeśli chodzi o umiejętności techniczne. Zapewne nieprzypadkowo zdecydował się właśnie na buty od Pumy. Warto pójść w ślady gwiazdora PSG i także popisać się halówkami z dzikim kotem na boku. Dodatkową zachętą jest cena – to wzorowy przykład, że tanie także może być dobre. Model Future znajdziesz tutaj.


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / istockphoto.com Piątek 18.09.2020