Najciekawsze licytacje 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już pod koniec tego miesiąca czeka nas 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oczywiście poza tradycyjnym zbieraniem pieniędzy do puszki, organizatorzy stawiają także na przeprowadzanie aukcji internetowych. Co roku pojawiają się niezwykle ciekawe przedmioty, o które mogą powalczyć internauci. Wybraliśmy kilka z nich, które szczególnie przykuły naszą uwagę.
WOŚP.jpg


Sprzątanie mieszkania przez Andrzeja Chyrę

chyra.jpg

Andrzej Chyra postanowił wyróżnić się na tle innych celebrytów i zaoferować licytującym wysprzątanie mieszkania, zamiast tradycyjnie zaproponować zwykłą kolację w zamian za określoną kwotę. Aktor przekonuje, że poradzi sobie w każdych warunkach. Oczywiście po wszystkim nie odmówi kawy i dłuższej rozmowy. Nie ma co się więc zastanawiać, w końcu możliwe, że to jedyna okazja, by zobaczyć celebrytę w żółtych rękawiczkach i z mopem w dłoni. Aukcja dostępna jest pod tym linkiem.

Obiad w domu Edyty i Cezarego Pazury

cezaryedyta.jpg

Spokojnie, po obiedzie nie będziecie musieli później posprzątać. Możecie wylicytować za to posiłek w rodzinnej atmosferze. Gotuje Pani Edyta, a w tym czasie będziecie mogli poprosić Cezarego Pazurę o odegranie ulubionych scen z kultowych komedii. "U nas w domu będzie super" – zapowiada aktor. Licytację możecie znaleźć tutaj.

Fotografia wytatuowanej Navy Wilczyńskiej na ścianę

nava.jpg

Znaleźliśmy dla was fenomenalną alternatywę dla naszego kalendarza, którego w tym roku nie  udało nam się udostępnić. Możecie sprawić sobie świetną fotografię o wymiarach 40x60 z modelką w roli głównej i przy okazji pomóc zebrać pieniądze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytację fotografii Navy Wilczyńskiej wykonaną przez Krzysztofa Kowalskiego znajdziecie pod tym linkiem.

Kolacja u Magdy Gessler

gessler.jpg

To wyjątkowa okazja dla tych, którzy lubią naprawdę dobrze zjeść. Magda Gessler sama przygotuje dla was wyjątkowe menu, udekoruje stół i zadba o szereg dodatkowych atrakcji, które aż do końca mają pozostać niespodzianką. Znając temperament celebrytki, zapewne można się spodziewać czegoś niespotykanego. Kolację przygotowaną przez Magdę Gessler możecie licytować tutaj.

Trening wspinaczkowy z Adamem Bieleckim

bielecki.jpg

Chyba nie ma osoby, która interesowałaby się wspinaczką i nie wiedziała, kim jest Adam Bielecki. Alpinista zaoferuje zwycięzcy licytacji dwugodzinny trening na ściance, podczas którego nauczy cię wszelkich potrzebnych rzeczy do rozpoczęcia swojej przygody z tym sportem. Dodatkowo informuje, że jeżeli trafi się ktoś, kto jest zawodowcem, może obydwoje będą mogli się czegoś nowego dowiedzieć. Wyjątkowy trening możesz wylicytować w tym miejscu.Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / WOŚP Wtorek 19.01.2021