Najbardziej zwyrodniały Bond

Zobacz który ze wszystkich sześciu aktorów odtwarzających bohatera powieści Iana Fleminga unicestwił największą liczbę przeciwników, któremu dane było pobrykać najwięcej, a który najdłużej siedział przy barze.
bond-zwyrodnialy-otw.jpg

graf.: mailonline.com

Przez 50 lat nakręcono 24 filmy (włącznie ze „Spectre”) o przygodach Agenta 007. James Bond ma kilka cech charakterystycznych, jednak najbardziej rozpoznawalnymi są jego skłonność do częstego: pociągania za spust, przechylania kieliszka, rozpinania rozporka przed paniami. Oczywiście jeździ świetnymi autami, używa nowoczesnych gadżetów i wypowiada kultowe teksty, ale to trzy wymienione wcześniej przymioty stanowią o jego charakterze.

Serwis Mail Online postanowił wytknąć brutalność, alkoholizm i lubieżność wszystkim aktorom grającym Jamesa Bonda dotychczas. Pominięto jedynie najnowszą część przygód Agenta z licencją na zabijanie, by nie psuć widzom niespodzianki. Polska premiera „Spectre” odbędzie się 6 listopada 2015. 

Ilość zabójstw, zaliczonych kobiet i wypitych drinków przez poszczególnych "Bondów" - wynik średni dla jednego filmu, w którym zagrał aktor.
bond-zwyrodnialy.jpg

A który aktor według Ciebie był najbardziej męski i czy pokrywa się to z ich „statystykami”?

Dodał(a): Paweł Jaśkowski / graf.: mailonline.com Środa 28.10.2015