Najbardziej zabawna aplikacja roku

Rzucam Ci wyzwanie! Spróbuj powstrzymać się od śmiechu oglądając ten filmik. Będzie problem, bo nawet po piątym razie zwijasz się ze śmiechu, gdy widzisz głowę dziecka z rudą brodą, a obok karykaturę facjaty dorosłego mężczyzny.
face-swap-live.jpg

To zdecydowanie będzie aplikacja roku! Face Swap Live to apka, która zdominuje Twoje imprezy, a profile znajomych w mediach społecznościowych zaleją filmiki, na których będą zamieniać się twarzami z ziomalami lub z celebrytami.

Face Swap Live umożliwia nałożenie Twojej twarzy na twarz kogoś, kto jest obok Ciebie lub doczepienie jej do zdjęcia innej osoby. Do tej pory można to było zrobić grzebiąc w Photoshopie, ale przewagą tego oprogramowania jest możliwość działania na żywo. Ustawiasz głowę obok cudzej głowy, wskazujesz obszar do zamiany i po chwili turlasz się po ziemi ze śmiechu.Żeby apka działała poprawnie, musisz jednak powstrzymać napady radości, bo głowy muszą być w miarę nieruchome. Pamiętaj też o dobrym oświetleniu. Obfity zarost lub bujna czupryna mogą powodować trzęsienie się twarzy, więc ogarnij owłosienie zanim zaczniesz zmianę wizerunku.

Aplikacja Face Swap Live weszła na rynek w pierwszej połowie grudnia, ale dopiero teraz nabiera popularności dzięki jutuberom, którzy na swoich produktach z jabłkiem recenzują oprogramowanie. No właśnie – apka działa na razie tylko na urządzeniach z systemem operacyjnym iOS. Developerzy pracują nad wersją na Androida, więc możesz im zostawić swojego maila i dadzą Ci znać jak tylko pojawi się do ściągnięcia ze sklepu Google Play.

Przygotuj się na prawdziwy zalew podmianek twarzy na swojej fejsbukowej tablicy!


Dodał(a): Paweł Janusz Poniedziałek 08.02.2016