Nagie show dla dzieci. Latorośl ogląda i ocenia ciała dorosłych

Telewizja postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i uświadomić dzieciaki, jak ludzie mogą się od siebie różnić pod względem fizycznym. Nie zrobili tego przy pomocy bajki w stylu "Było sobie życie", ale pokazali najmłodszym nagie ciała dorosłych osób.
DANIS.jpg

Odbiorcy programu "Ultra smider tøjet" (Ultra zrzuca ubrania) mają ok. 11-13 lat. Na ekranie pokazuje się dorosłych ludzi, którzy są ubrani w szlafroki. Przedstawiają się, a później zrzucają je na ziemie. Pokazują się tym samym najmłodszym kompletnie nago. Wtedy dzieci będące wśród publiczności w studio zadają im pytania odnośnie rozmiaru biustu, przyrodzenia czy liczby tatuaży. 

Sonda

Czy podoba ci się pomysł Duńczyków?


Media w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych uznają "Ultra smider tøjet" za obrzydliwy, ale w samej Danii cieszy się on ogromną popularnością. Właśnie trwa drugi sezon produkcji, a widzowie uznali show za najlepszy program dla dzieci. Podobnym formatem zainteresowane są także telewizje w Holandii czy Norwegii.

W normalnych okolicznościach popieramy uświadamianie dzieciaków o różnych sprawach, żeby później nie musiały bać się tabletek zmieniających płeć. Lepiej niech to robią jednak rodzice, by ich pociechy we własnym domu mogły się edukować w tematach związanych z dojrzewaniem i zmianami w na ciele.

screenzprogramu.jpg

Chcielibyśmy zobaczyć taki program, ale dla dorosłych. Coś jak "randka w ciemno" z tym, że na wstępie widzielibyśmy swoją potencjalną drugą połówkę nago. Wtedy przynajmniej byłoby wiadomo, czego się spodziewać.


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / facebook Wtorek 22.09.2020