Rozrywka na golasa

Wydaje ci się, że na golasa można co najwyżej się kąpać i uprawiać seks? Jesteś w błędzie.

Golas

Zobacz, jak kreatywni ludzie bawią się i świętują, nie mając kompletnego ubioru. Tu naprawdę goło znaczy wesoło! Do której grupy chciałbyś dołączyć? Nago nie oznacza biednie.

Ślub

Golas Chcesz się żenić? A więc po co wydawać wielką kasę na drogi garnitur i suknię dla przyszłej żony. Pieniądze lepiej przehulać na wieczorze kawalerskim, a przed ołtarzem stanąć nago. Właśnie taka moda opanowuje świat. Rozpoczęli ją w 2009 r. Ellie Barton i Phil Hendicott, młoda para z Australii. Kilkuset zgromadzonych gości przyznało, że to najbardziej pamiętny ślub, na jakim byli. 

Zakupy

GolasTwoja kobieta jest uzależniona od szopingu? A więc zabierz ją (najlepiej wraz z ekipą jej seksownych przyjaciółek) do  angielskiego Essex. Tamtejsze centrum handlowe Lakeside organizuje promocje polegające na tym, że pierwsze 100 pań, które rozbiorą się przynajmniej do bielizny i szpilek (prawie striptiz), otrzyma kupony zakupowe o wartości 145 funtów.

Rugby

Golas height: 146px; ">Prawdziwi twardziele nie mają nic do ukrycia! Z tego założenia wychodzą zawodnicy startujący w zawodach, które są od kilku lat organizowane w Dunedin (Nowa Zelandia). Na te zawody, sędziowane przez gwiazdy nowozelandzkiej drużyny narodowej All Blacks, ściągają tysiące fanów (i fanek). Nic dziwnego, jak podkreślają znawcy, ponoć nadzy zawodnicy na boisku dają z siebie więcej.


Czytanie
GolasWydaje ci się, że wszystkie mole książkowe są nieatrakcyjne i nieśmiałe? Błąd! Właśnie tej opinii postanowiła zaprzeczyć kilkudziesięcioosobowa grupa oczytanych studentek i studentów z Worcester College (Oksford, Anglia), organizując nagie spotkania w bibliotece i twierdząc, że książki czyta się lepiej w niekompletnym stroju. Niestety nie wiadomo, jak potoczą się losy owej młodzieży, gdyż na wojnę z golasami poszły starsze panie bibliotekarki.

Rower
GolasCo jest najważniejsze podczas pedałowania? Oczywiście wygodny i przewiewny strój! Zgodnie z tą mądrością działają rowerzyści i rowerzystki biorący udział w dorocznym amerykańskim wyścigu Solstice Cyclists. Zasady? Nieważne na jakim sprzęcie startujesz (może być i kolarka, i BMX), ważne abyś nie miał nic na sobie. Dozwolone jest tylko pomalowanie ciała.


Kolejka górska
GolasSą na tym świecie setki miłośników rollercoasterów uważających, że łopot ubrań na wietrze tylko psuje frajdę z jazdy. A czy można śmigać kolejką górską na golasa w szczytnym celu? Tak. Udowodnila to w 2010 r. rekordowa, licząca 102 osoby, grupa Brytyjek i Brytyjczyków, która bez ciuchów przejechała się rollercoasterem Green Scream w angielskim parku rozrywki Adventure Island, zbierając w ten sposób fundusze na tamtejszy szpital.Siłownia

GolasEasy Gym z miejscowości Arrigorriaga to najsłynniejsza oblegana siłownia w całej Hiszpanii. Nic dziwnego, w końcu można tu pakować na golasa, nie przejmując się np. tym, że przepoci się ubranie. Jak podkreślają właściciele Easy Gym, nagie ćwiczenia poprawiają jakość treningów – po prostu można lepiej obserwować swoje mięśnie.Poker

Rozrywka na golasaMasz talent i podczas partyjki rozbieranego pokera bezproblemowo rozbierasz każdą ślicznotkę, która zasiada przy stole? A więc wykorzystaj ten dar i weź udział w prestiżowym turnieju Strip Poker World Championships, organizowanym w Londynie. Zmierzysz się tam z mistrzyniami i mistrzami z całego świata. Jeśli ich ograsz, wygrasz 10 000 funtów. Jeśli karta ci nie pójdzie, skończysz nago, mogąc do najwyżej zasłonić przyrodzenie małym ręcznikiem.


Dodał(a): Alex DeLarge Poniedziałek 08.08.2011