Naga prawda na komputerze posła. Wpadka na zebraniu

Każdemu chyba się zdarzyło wysłać pikantny sms do mamy zamiast do prawowitej adresatki, albo nie wyczyścić historii w służbowym laptopie. Teraz do grona publicznie upokorzonych „szczęśliwców” dołączył wiceprezes partii KORWiN Dobromir Sośnierz.
posel.jpg

Do wyjątkowej prezentacji zawartości laptopa doszło podczas posiedzenia Parlamentarnego Zespołu ds. Obrony Praw Kierowców, które odbyło się 11 marca. Aby zilustrować swoją wypowiedź, postanowił posłużyć obrazkiem zapisanym w swoim komputerze. Nikt jednak nie spodziewał się, że poseł pokaże aż tyle. Po podłączeniu rzutnika zgromadzonym członkom zespołu ukazało się zdjęcie nagiej kobiety w dość jednoznacznej pozie. 
Na ratunek rzucił się współpracownik Sośnierza, który błyskawicznie odłączył sprzęt. Jednak nie na tyle szybko, aby zgromadzonym nie udało się zarejestrować zabawnej wpadki. Cała sytuacja przedostała się do internetu za sprawą Łukasza Zboralskiego, który filmik ze zdarzenia umieścił na swoim koncie na Twitterze.

Choć oczywiście nie pochwalamy tego typu łącznia życia prywatnego z zawodowym, to bądźmy szczerzy – to mogło zdarzyć się każdemu z nas. 

ZOBACZ TAKŻE: DZIEWICA MOBILNA I INNE PRODUKTY. ZNANE MARKI PO POLSKUDodał(a): Adam Barabasz/Twitter Czwartek 12.03.2020