Nadchodzi zombie apokalipsa

Co byście zrobili, gdybyście nagle usłyszeli w radiu, że na całym świecie wybuchła epidemia, a po ulicach biegają krwiożercze zombie? Ta dziewczyna w to uwierzyła.
Zombie apokalipsa prank.jpg

Dwóch braci postanowiło sprawdzić jak ich młodsza siostra Millicent zareaguje na wieść, że świat ogarnęła apokalipsa zombie. W dniu, w którym dziewczyna miała usuwane zęby mądrości i była pod wpływem środków znieczulających, odebrali ją od dentysty, po to by chwilę później włączyć w radiu nagrany przez siebie komunikat, o mniej więcej takiej treści:

„Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom w Waszyngtonie wydało ważne ostrzeżenie. Stanowe i lokalne władze notują przypadki gorączki, nudności, śmierci oraz kanibalizmu”.

Grozy całej sytuacji dodał również telefon zrozpaczonej (i wtajemniczonej we wszystko) matki, która zadzwoniła do jednego z braci i błagała go o jak najszybszy powrót do domu.Dodatkowo bracia zabrali Milicent do domu, gdzie w udawanym pośpiechu pakowali wszystkie rzeczy, potrzebne przy obronie przed zombie i uczyli dziewczynę samoobrony. Ta potraktowała całą sprawę naprawdę poważnie i na filmie widać jej sporą dezorientację i przerażenie.

Największy szok Millicent przeżyła jednak w momencie gdy dowiedziała się, że to wszystko to był tylko prank. Jej mina jest bezcenna. Film z miejsca podbił Internet, w tej chwili ma ponad 18 mln wyświetleń.

TROCHĘ JAKBY NIEŻYWY GARBUS TRAFIA W RĘCE POLAKA

JEDNOROŻEC! Garbus z czasów wojny w Polsce. I to w bardzo dobrych rękach. Najlepszych!

Opublikowany przez AutoStuff na 19 kwietnia 2016
Dodał(a): Jakub Rusak Poniedziałek 18.04.2016