My Słowianie international

Powstało wiele odpowiedzi na kawałek Donatana „My Słowianie”. Tym razem producent odpowie sam sobie. Międzynarodowo.
donatan slavic girls

Międzynarodowa (czyt.: po angielsku) wersja hitu Donatana „My Słowianie” w końcu będzie zrozumiała dla szerszej gawiedzi. Do tej pory za granicą pojawiały się reportaże o fenomenie tego utworu, jednak obcokrajowcy podziwiali głównie teledysk, a w nim kwintesencję słowiańskich atrybutów.


W niedzielę 9 lutego po godzinie 9 rano na kanale VIVA Polska będzie można uczestniczyć w premierze utworu „Slavic Girls”, czyli „My Słowianie” w brzmieniu światowym. Utwór zabrzmi w języku angielskim, a klip zmieni się tylko w momentach, w których śpiewa Cleo, gdyż dotychczasowa wersja nie zgra się oczywiście z nową aranżacja lingwistyczną.

Od premiery oryginału minęły cztery miesiące, w ciągu których teledysk „My Słowianie” bije rekordy wyświetleń w serwisie YouTube, a licznik w tej chwili wskazuje niecałe 37 milionów wyświetleń.


Radzimy zacząć bardziej dbać o swoje kobiety, bo po takiej reklamie polskich wdzięków, możemy spodziewać się najazdu turystów w poszukiwaniu dziewczyn, które tak wychwala Cleo. Tym bardziej, że premiera odbędzie się równocześnie na kanale VIVA w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Jesteś hipsterem i nie masz telewizora? Sprawdź klip na www.viva-tv.pl.
belka_zobacz-polecana-galer.jpg


Dodał(a): ckm.pl Piątek 07.02.2014