Mroczna lektura

Bohater z Gotham City znów zostaje wywołany do tablicy.
MROCZNY RYCERZ Dennis O‘Neil
mroczny rycerz

gat.: jak fruwać
Jesteś zauroczony historią Batmana? Nie dość ci pięciokrotnego oglądania ostatniej części jego kinowych przygód? Sięgnij po ich książkową wersję. O’Neil, fachman od produkcji bestsellerów, i tym razem trzyma poziom.


MOTOCYKLE WCZORAJ I DZIŚ
Roland Brown
mroczny rycerz
gat.:
ale odjazd
To fakt, że wynalezienie koła zmieniło świat. Ale z męskiego punktu widzenia epokowym przełomem było dopiero połączenie dwóch kół ramą i dodanie do nich silnika, czyli stworzenie motocykla. Pędząc nim po szosie, facet niezmiennie doznaje uczucia zachwytu graniczącego z orgazmem. Przegląd stu lat historii motocykli wyczynowych pozwala zrozumieć źródła tej prawdziwie męskiej fascynacji — i rozgrzeszyć z niej.


COKOLWIEK MYŚLISZ, POMYŚL ODWROTNIE Paul Arden
mroczny rycerz
gat.: jak wygrywać
Łam zasady. Podejmuj ryzyko. Bądź nierozsądny. Zaskakuj, zadziwiaj i... wygrywaj. Ta książka podoba się nam, bo zachęca do myślenia pod prąd, czyli tak, jak przed 13 laty robiliśmy, zakładając CKM.


HONOR RYCERZA Jack Whyte
mroczny rycerz
gat.: jak przegrywać
Wiek XII, Ziemia Święta. Romanse, zdrady, intrygi, pojedynki . Wszystko to na tle klęski krzyżowców, których nie pogrążyli muzułmanie, ale decyzje własnego, głupiego króla. I nie było to wcale ich moralne zwycięstwo...

Dodał(a): ckm Poniedziałek 01.08.2011