Młoda fala - Luluka Astafiew

Przed tą dziewczyną kariera wielka jak postura Romana Giertycha!
Luluka Astafiew

 Wbijaj na fejsa, codzienna dawka adrenaliny

Ma zaledwie siedemnaście lat, a już zna ją niemalże cały internet. Śliczna brunetka bije rekordy popularności. Polska zobaczyła ją w teledysku - "Nie lubimy robić", gdzie w towarzystwie Borixona, Kajmana i Donatana pokazuje przeciętnemu Polakowi, jak w czasach kryzysu samemu zrobić masło. Niezwykle atrakcyjna nastolatka wystąpi we wszystkich teledyskach znakomitego projektu muzycznego Równonoc. Mamy nadzieję, że kolejne produkcje pokażą nam Lulukę w coraz to odważniejszych odsłonach pokazujących atuty jej urody.

Luxuria pochodzi z Gdyni, jej ojciec jest Niemcem, a matka Francuzką. Swoją karierę zaczęła od modelingu. Młody wiek i wymiary: 95 / 62 / 90 oraz wzrost 174 cm mogą sprawić, że będziemy oglądać ją nie tylko w teledyskach ale i na wybiegach.

Jej prawdziwe imię i nazwisko to Luluka Astafiew. Gdybyś chciał z nią poubijać masło, znajdziesz ją także jako Luxurię Astaroth - to jej artystyczny pseudonim. Mamy nadzieję, że po przekroczeniu magicznych 18 lat Luluka nabierze również ochoty do pozowania w odważniejszych sesjach dla naszego magazynu.O DZIEWCZYNIE NIEBAWEM MOŻE BYĆ NAPRAWDĘ GŁOŚNO, NIE TYLKO MY JĄ ZAUWAŻYLIŚMY >> SPRAWDŹ TUTAJDodał(a): Ostatni mohikanin Środa 18.07.2012