Miss... operacji plastycznych

Choć naszym faworytem w kategorii na najdziwniejsze konkursy piękności wciąż pozostaje Miss Zakonnic, trzeba przyznać, że Miss Operacji Plastycznych to inicjatywa równie pokręcona

operacje plastyczne

Jak donosi polskieradio.pl, Włosi wybrali nową miss. I to nie byle jaką Miss Nastolatek, Miss Bikini czy Miss Foto, ale... Miss Operacji Plastycznych! Zwyciężczyni ma 39 lat i pochodzi z północno-wschodniego regionu Friuli. Mimo że we Włoszech najpopularniejsze są operacje biustu, podobno o jej zwycięstwie zadecydował głównie nowy nos, który jury konkursu uznało za idealny. Zastanawiamy się, czy wspomniana kobieta przeznaczy wygrane pieniądze na kolejną operację, czy w obecnej sytuacji uzna, że może dać już sobie z tym spokój... Interesujący wydaje się fakt, że Włochy zajmują trzecie miejsce pod względem ilości operacji plastycznych w przeliczeniu na mieszkańców, a mimo to Włoszki uchodzą nadal za - powiedzmy to sobie szczerze - brzydkie baby.

A jeśli myśleliście, że wspomniany konkurs to pierwsza inicjatywa tego rodzaju, jesteście w błędzie. Kilka lat temu podobne wybory odbyły się m.in. na Węgrzech. Miss Plastic została wtedy Alexandre Kocsis.


Dodał(a): Jagoda Poniedziałek 26.08.2013