Miley Cyrus nago w kolejnym teledysku

Miley Cyrus nie przestaje robić szumu wokół własnej osoby. Po roznegliżowanych fotkach i klipie do piosenki "Wrecking ball", przyszedł czas na kolejny teledysk, w którym wystąpiła nago

Miley Cyrus

Rozgogolone ciało Miley Cyrus zapewne widział już każdy i to wiele razy, podobnie jak jej wystawiony język i wulgarne pozy, które wytrwale uskutecznia od jakiegoś czasu. No, ale co zaszkodzi znowu popatrzeć na goły biust młodej i nawet atrakcyjnej wokalistki? Tym bardziej, że jest ku temu znakomita okazja, bowiem piosenkarka właśnie wypuściła swój najnowszy teledysk, w którym - a jakże - znowu przegina się w niekompletnej garderobie. Plotki głoszą, że Miley dostała szajby po rozstaniu ze swoim facetem i dlatego tak desperacko emanuje swą kobiecością.

Wideo do piosenki "Tongue Tied" wyreżyserował Quentin Jones. W klipie można doszukać się nawet artyzmu, bo obraz - to trzeba przyznać - jest bardzo ciekawie zmontowany. Oczywiście w przypadku tej gwiazdy, nie ma się co oszukiwać, że chodzi o sztukę, bo liczy się przecież tylko rozgłos i nagie piersi. Tak czy owak - efekt końcowy wypada korzystnie, nawet jeśli wspomniany bufet nie jest wybitnie imponujących rozmiarów.

Miley Cyrus nago w "Tongue Tied":Dodał(a): BJ Czwartek 08.05.2014