Mieszkaj jak James Bond. Willa Seana Connery’ego wystawiona na sprzedaż

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak mieszka James Bond, to teraz masz okazję to sprawdzić. Co więcej, jeśli dysponujesz odpowiednim zasobem gotówki w portfelu, możesz nawet stać się właścicielem willi, która należała do filmowego agenta 007.
dom2.jpg
Odejście Seana Connery’ego było wielkim ciosem nie tylko dla fanów Jamesa Bonda w jego wykonaniu. Legendarny aktor pozostawił nam w spadku wiele kultowych filmów z jego udziałem, dzięki którym zostanie na zawsze zapamiętany.

Jednak nie tylko dzieła kinematografii zostały po tym wybitnym artyście. Zmarły 31 października Sean Connery posiadał majątek szacowany na 350 milionów dolarów. Jego część stanowiła rezydencja Villa Le Roc Fleuri na południu Francji, która została wystawiona na sprzedaż jeszcze przed śmiercią aktora.

Przykra wiadomość, która obiegła świat, sprawiła, że willą zainteresowały się międzynarodowe media. Znajduje się ona dokładnie na półwyspie Cap de Nice, a Connery traktował posiadłość jako dom letniskowy.Agenci nieruchomości zachwalają przepiękne widoki rozpościerające się okolicach nieruchomości. Wystarczy wyjrzeć przez okno, żeby zobaczyć Lazurowe Wybrzeże, Niceę, morze i góry. Natomiast dom otoczony jest tętniącymi życiem ogrodami, z kamiennymi tarasami stopniowo schodzącymi do nadmorskiej drogi biegnącej wzdłuż morza.

Główna rezydencja ma powierzchnię ok. 1000 metrów kwadratowych, a największa sypialnia zajmuje w niej całe piętro. Znajdują się w niej także piwnica z winami, siłownia i sala fitness. Większość pomieszczeń została wykończona w stylu Belle Epoque.

Ponadto na terenie posiadłości znajdują się dwie mniejsze wille dla gości oraz samodzielne zakwaterowanie dla personelu. Wśród atrakcji trzeba wymienić również dwa baseny: jeden kryty, a drugi zewnętrzny wypełniony morską wodą.

Za taką przyjemność trzeba zapłacić 30 milionów euro (ok. 135 mln zł). Oferta jest dostępna pod tym adresem.


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. knightfrank Wtorek 10.11.2020