"Mieszanka wybuchowa". Vega zapowiada nowy, ostry materiał.

O filmie "Pętla" jest już dość głośno, ale reżyser podbija stawkę. Właśnie montuje dokumentalny materiał z autentycznymi nagraniami z tzw. Afery Podkarpackiej. W rolach głównych: politycy, duchowni i prostytutki.
Zrzut ekranu 2020-07-16 o 13.52.29.png

Patryk Vega wie, jak podgrzewać atmosferę. Opublikował już pierwszą sekstaśmę z udziałem polityka. Dziś wypuszcza trailer dokumentu, który powstał przy okazji kręcenia nowego filmu.  

Patryk Vega znów wzbudza sensację. Na przyszły tydzień zapowiada "zrzucenie bomby", czyli kontrowersyjnej dokumentacji zza kulis filmu "Pętla". Na swoim Instagramie publikuje zajawkę do serii wywiadów z tancerkami go-go i nagrania z luksusowego burdelu, gdzie zaglądać mieli politycy, sportowcy i duchowni zamieszani w tzw. Aferę Podkarpacką.

"Pętla" okazała się materiałem sensacyjnym jeszcze na długo przed premierą, więc autor postanowił opublikować dodatkowy dokument zatytulowany "Seksbiznes" z materiałami, które udało mu się zebrać w czasie kręcenia filmu. 

Poniżej nagranie. Niektórzy politycy już mogą się spocić.Dodał(a): Marek Matyjanka / instagram.com/patryk_vega_official/ Czwartek 16.07.2020