Miasto upadłe - po godzinach

Przybiłeś piątkę ze Statuą Wolności i z rekinami finansjery z Manhattanu? Czas na mniej oficjalną wyprawę po NY.

Miasto upadłe - po godzinach


GDZIE JEŚĆ I PIĆ

Kupiony w Central Parku hot dog (8 dolarów) smakuje jak błoto. Uważaj też na chińskie trumienki. Nowy Jork jest bowiem pełen metalowych budek przypominających trumny. Szczelnie zamknięty Chińczyk w takiej trumience je, śpi i... przyrządza potrawy, których nie odważyliśmy się spróbować nawet po pijaku. Dla odważnych: trumienka na skrzyżowaniu Piątej Alei i Broadway

Z piciem jest jeszcze gorzej niż z jedzeniem. Odwiedziliśmy najlepszą w mieście kubańską knajpę, licząc na mocne mojito (10 dolarów). Stojąca za barem Isabelita zaserwowała nam jednak napój składający się z lodu i mięty. Rumu nie było tam wcale, a o cukrze mogliśmy pomarzyć. Najlepszym wyjściem jest zakup whisky (polecamy: Jameson oraz Chivas Regal) i raczenie się nią w hotelowym zaciszu.

Cafe Cubana

110 Thompson Street

GDZIE GRZESZYĆ

W Nowym Jorku wszystko jest poprawne politycznie i nudne. Nawet malutkie pijaństwo kończy się interwencją wielkiego czarnego policjanta (pozdrowienia dla posterunkowego Cottona). O wybrykach typu taniec na stole nawet nie myśl.

INNE ROZRYWKI

Jedną z nielicznych zabaw sfrustrowanych mieszkańców NY jest wycieczka do Central Parku, do tzw. The Quest Spot. To miejsce, w którym w kwietniu br. policjanci zatrzymali Richarda Questa, znanego prezentera telewizji CNN. Według funkcjonariuszy, główny korespondent ekonomiczny ogólnoświatowej sieci telewizyjnej spacerował nocą po parku, a pod ubraniem miał uprząż, która łączyła jego szyję, nogę i penisa. Z każdym krokiem Quest doznawał podduszenia i seksualnej przyjemności. Nowojorczycy chodzą na The Quest Spot i pełnym fascynacji głosem mówią „To tu! To tu!”.


GOŁY FAKT!

85 procent Polaków chce wprowadzenia wiz dla Amerykanów (wg forum ewangelizacja.pl)


Dodał(a): ckm Poniedziałek 25.07.2011

Komentarze

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
MirekRonin (2011-11-05 20:05:19)
Ten prezenter widać ma ostro nawalone w bani. Zgłoś naruszenie
T_W_I_N_1 (2011-08-19 20:05:49)
ciemna strona każdego miasta Zgłoś naruszenie
supersix (2011-07-28 21:15:34)
me no need visa, me have german nationality but me no goin' coz me workin' 24/7
a tak na prawdę... chcecie poczuć się jak na Brooklinie? Jedźcie do Sosnowca! Zgłoś naruszenie
Komentarze (3)