Miał broń. Pani Zofia przegoniła złodzieja mopem. Nagranie

To się nazywa waleczność! Pani Zofia przepędziła uzbrojonego złodzieja mopem, a całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Nagranie stało się hitem sieci!
zofia.JPG

Pinczyn, województwo pomorskie. Po skończonym dniu pracy pani Zofia szykowała się do zamknięcia. Wiadomo – policzenie utargu, porządki, mycie podłogi. Nic nie zapowiadało, ze za chwile do sklepu wpadnie uzbrojony mężczyzna, który zażąda gotówki. Mężczyzna wycelował pistolet w ekspedientkę, krzycząc: - Siano, dawaj siano. To nie był jednak czas sianokosów.

Ekspedientka, co zresztą widać na załączonym filmie, nie należy do kobiet, którym mówi się, co mają robić. Nierażona faktem, że napastnik miał przy sobie broń, chwyciła za mopa do zmywania podłogi i zaczęła nim okładać złodzieja.

A ten, jak każdy facet, którego bije kobieta, wziął nogi zapas. Przy okazji udało mu się ukraś paczkę papierosów, jednak to pikuś w podrównaniu do tego, co mogło stać się jego łupem, gdyby nie pani Zofia i jej mop.Kobieta wyznała, że nie wie skąd znalazła w sobie tyle odwagi, po czym dodała, że kiedyś pracowała w dyskotece i ma pewne doświadczenie w rozdzielaniu ludzi. Aż strach pomyśleć, co stało się z ludźmi, których pani Zosia uspokajała podczas tanecznych zabaw. 


ZOBACZ TAKŻE: DZIEWICA MOBILNA I INNE PRODUKTY. ZNANE MARKI PO POLSKU

Dodał(a): Adam Barabasz / fot. Facebook, kociewiak.pl Czwartek 20.02.2020