Masz smartfona – musisz mieć "to"*!

Już nigdy nie umknie Ci nic ważnego…na fejsie. Żadna codzienna czynność nie przeszkodzi Ci i nie rozproszy podczas przeglądania swojego walla czy próby dotarcia na koniec Internetu. Nie z tym wynalazkiem.
guiding-hands.jpg

Zapewne zdarzyło Ci się wpaść na kogoś podczas korzystania z komórki albo być potrąconym przez zapatrzonego w ekran delikwenta. Nadmierne korzystanie ze smartfonów będzie kolejną chorobą cywilizacyjną, bo albo ludziom będą rosły garby od ciągłego pochylania głowy, albo będą ginęli przez wlepiony w ekran wzrok i odciętą od rzeczywistością głową. Na szczęście Conan O’Brien, a właściwie producenci jego talk show, wymyślili genialny sposób na wszystko, co próbuje odciągnąć Twoją uwagę od Twoich priorytetów.

Jak zauważają twórcy tego wynalazku: „w dzisiejszych czasach możesz patrzeć, co robisz albo patrzeć, gdzie idziesz. Nie możesz robić dwóch rzeczy naraz”. Wiedzą też, jak ważne jest pozostawanie dostępnym, gdy jest się w biegu. Ich rozwiązanie, nazwane „Guiding Hands”, czyli pomocne lub przewodnie dłonie, pomogą pominąć wszystkie dystraktory czyhające na Ciebie każdego dnia.

Pomocne dłonie zajmą się pierdołami, na które nie masz czasu, bo jesteś zarobiony na fejsie. Już nigdy nie będziesz musiał podnosić głowy. Wystarczy zamówić asystę, a w ciągu chwili zjawi się asystent, który poprowadzi Cię, przez niebezpieczny świat, przysłonięty przez smartfon.*pisząc w tytule "to" chodzi o wynalazek, a nie o uprzedmiotowienie człowieka. Jakby ktoś chciał się awanturować.


Dodał(a): Paweł Jaśkowski Wtorek 19.04.2016