Masa spotka się jednak z fanami w Warszawie

Jarosław Sokołowski ps. “Masa” spotka się z fanami jednak w Warszawie. Pierwotny plan zakładał event w Poznaniu, ale organizatorzy napotkali problemy lokalowe – nikt nie chciał wynająć powierzchni na takie wydarzenie.
masa-warszawa.jpg

W Warszawie będzie to jednak możliwe. Spotkanie najsłynniejszego polskiego świadka koronnego Jarosława Sokołowskiego „Masy” odbędzie się 21 kwietnia 2017 o godzinie 19:00 w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Fundacji Nowe Horyzonty przy ulicy ul. Bobrowieckiej 9, czyli w sercu Mokotowa. Bilety kosztują 65 i 100 zł. Do droższej wejściówki dołączona będzie książka z autografem.

Jarosław Sokołowski będzie odpowiadał na pytania fanów i czytelników jego książek. Ma przestrzegać młodych ludzi przed wizją gansgterki z „Ojca chrzestnego”. Jak mówi portalowi kryminalnapolska.pl „Będę kontynuował przekaz, który cały czas głoszę, będę odwodził młodzież od wejścia na drogę przestępczą. Będę burzył mit gangsterki w stylu „Ojca Chrzestnego”. Zapraszam na spotkanie wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć jak naprawdę wyglądało moje życie.

Czy centrum Warszawy i Mokotowa to bezpieczne miejsce? „Masa” odpowiada, że to miejsce będzie najpilniej strzeżonym obiektem w Polsce: „Moi starzy koledzy są inteligentnymi ludźmi i wiedzą, że Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe w którym odbędzie się spotkanie, będzie najbezpieczniejszym miejscem w Warszawie. Jestem papierkiem lakmusowym programu ochrony świadka koronnego, dlatego będę chroniony przez Policję, ale o szczegółach mówić nie mogę”. Dodaje tylko, że „Kontrola przed wejściem będzie bardziej szczegółowa, niż na warszawskim Okęciu”.
Szef firmy organizującej spotkanie dodaje, że wynajęto również prywatną firmę ochroniarską, która w „pełnym rynsztunku” będzie strzegła bezpieczeństwa wszystkich zgromadzonych.Na spotkaniu obecny też będzie człowiek, który jest współtwórcą medialnej i popkulturowej popularności Jarosława Sokołowskiego – Artur Górski. Razem opisali z detalami działalność rodzimych gangsterów w latach ich świetności w serii książek „Masa o...”. Serii, która okazała się wielkim hitem sprzedażowym. Jeśli więc ktoś nie dostrzega wkładu świadka koronnego w rozmontowanie polskiej mafii, to może przynajmniej zauważy jego kilka cegiełek w rozwoju polskiego czytelnictwa.

WYWIAD "MASY" DLA CKM:

Dodał(a): ckm.pl Środa 05.04.2017