„Masa” pokazuje twarz

Najsłynniejszy polski świadek koronny już niedługo zrzuci kominiarkę i po raz pierwszy publicznie pokaże twarz. Zrobi to w tajemniczym programie telewizyjnym.

W internecie pojawiła się właśnie tajemnicza zapowiedź nowego programu, w którym ma wziąć udział najsłynniejszy świadek koronny w Polsce – Jarosław „Masa” Sokołowski

O projekcie w zasadzie wiadomo niewiele. Odpowiada za niego firma Projekt Video, która najogólniej rzecz biorąc zajmuje się tworzeniem profesjonalnych produkcji filmowych. Jak dotąd firma współpracowała głównie z Michałem Wiśniewskim i choreografem Andrzejem Starowiczem przy tworzeniu klipów tanecznych czy relacji z koncertów, jednak wiele wskazuje na to, że obecnie planuje rozszerzyć swoją działalność o autorski program telewizyjny.Program, w którym, jak wynika z facebookowej zajawki, wystąpić ma „Masa” i Dominika Tajner Wiśniewska (żona Michała Wiśniewskiego). Projekt Video nie ujawnia jednak żadnych szczegółów na temat swojej produkcji – wiadomo jedynie, że program zostanie wyemitowany w 2018 roku. Kiedy dokładnie i gdzie go będzie można oglądać – to na razie pozostaje tajemnicą.

Możemy jednak liczyć na to, że Jarosław „Masa” Sokołowski wreszcie pokaże twarz. W końcu trudno przypuszczać, że wystąpi w nim w kominiarce.

ZOBACZ TEŻ:Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. facebook.com/videoprojekt/ Poniedziałek 18.12.2017